Kategoria: Środowisko sprzedawcy

Nie dochodzi poczta na Gmail

Każdemu korzystającego z Gmaila zdarza się, że jakaś poczta do niego nie dochodzi. Powody tego mogą być różne. Jednak najczęściej jest to problem automatyzacji, którą realizuje poczta Google’a. Gmail decyduje bowiem za nas czy dana wiadomość jest spamem, czy ofertą, czy wiadomością z forum. Automatycznie kategoryzuje otrzymane wiadomości i nie wyświetla ich w kategorii „Główne” w folderze „Odebrane”. Dlatego wydaje nam się, że korespondencja do nas nie dotarła.

Czytaj więcej

Jak zdobyć nową energię w Nowym Roku?

Nowy Rok jest fantastyczną okazją do tego, żeby zamknąć pewne rzeczy i rozpocząć nowe. Dla mnie zawsze przełom roku jest zastrzykiem energii. Symbolem, że się zakończyły pewne sprawy. Nie zawsze się zakończyły sukcesem, ale po prostu rok minął. Co się nie udało to się nie udało. Teraz jest okazja do nowego startu. Możemy wszystko zamknąć. Nieważne czy się udało się, czy nie.

Czytaj więcej

Targi eHandlu są odbiciem tego co się dzieje w polskim e-commerce

Kolejna edycja Targów eHandlu pokazała, że coraz częściej trzeba dziś wybierać. Nie da się już być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Dziś będąc małą firmą musisz wybierać – czy skupiasz się na marketingu społecznościowym, czy idziesz w reklamę w Google, czy skupiasz się na pozycjonowaniu, czy promujesz się za pomocą porównywarek itd.

Czytaj więcej

Jak można rozpocząć sprzedaż internetową?

Jeden z moich klientów, Ireneusz Wróbel, przeprowadził ze mną niedawno wywiad. Rozmawialiśmy między innymi o tym jak można rozpocząć sprzedaż internetową. Przypomniałem sobie w jaki sposób ja rozpoczynałem. Wcale nie było oczywiste na początku, że to będzie coś, w czym będę się specjalizować. Ale takie często są początki. Jeśli nie wiesz od czego zacząć swój biznes, to koniecznie posłuchaj naszej rozmowy.

Czytaj więcej

Ekomersy zmieniają e-handel. Ale co chcesz zmienić u siebie?

Na wideo, które właśnie nagrałem, mówię o dwóch grupach problemów. Już teraz wiem, że będą to najważniejsze rzeczy, na których się skupię w trakcie pobytu na Targach E-handlu. Poszukam rozwiązań, które będą rozwiązywać te dwa problemy. Możesz jeszcze zgłosić swój problem.

Czytaj więcej
Ładuję
 • Biuletyn Internetowego Sprzedawcy

  Zapisz się po
  instrukcje, porady, warsztaty i szkolenia.

  Imię:
  *
  Email:
  *
  Wpisz cyfrę dwa:
  (filtr antyspamowy)
   
  Nigdy nikomu nie udostępniam twoich danych. W każdej chwili możesz je całkowicie usunąć. Wszystko zgodnie z Polityką Prywatności.
 • Tematy

 • BEZPŁATNE PORADY
  dla Internetowych Sprzedawców
  x

  Chcesz regularnie otrzymywać
  Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

   

  Imię:
  *
  Email:
  *
  Wpisz cyfrę dwa:
  (filtr
  antyspamowy)
   

  Lubisz? Kliknij...

  Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

  W każdej chwili możesz zrezygnować!