Kategoria: Środowisko sprzedawcy

Targi eHandlu są odbiciem tego co się dzieje w polskim e-commerce

Kolejna edycja Targów eHandlu pokazała, że coraz częściej trzeba dziś wybierać. Nie da się już być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Dziś będąc małą firmą musisz wybierać – czy skupiasz się na marketingu społecznościowym, czy idziesz w reklamę w Google, czy skupiasz się na pozycjonowaniu, czy promujesz się za pomocą porównywarek itd.

Czytaj więcej

Jak można rozpocząć sprzedaż internetową?

Jeden z moich klientów, Ireneusz Wróbel, przeprowadził ze mną niedawno wywiad. Rozmawialiśmy między innymi o tym jak można rozpocząć sprzedaż internetową. Przypomniałem sobie w jaki sposób ja rozpoczynałem. Wcale nie było oczywiste na początku, że to będzie coś, w czym będę się specjalizować. Ale takie często są początki. Jeśli nie wiesz od czego zacząć swój biznes, to koniecznie posłuchaj naszej rozmowy.

Czytaj więcej

Ekomersy zmieniają e-handel. Ale co chcesz zmienić u siebie?

Na wideo, które właśnie nagrałem, mówię o dwóch grupach problemów. Już teraz wiem, że będą to najważniejsze rzeczy, na których się skupię w trakcie pobytu na Targach E-handlu. Poszukam rozwiązań, które będą rozwiązywać te dwa problemy. Możesz jeszcze zgłosić swój problem.

Czytaj więcej
Ładuję
 • Biuletyn Internetowego Sprzedawcy

  Zapisz się po
  instrukcje, porady, warsztaty i szkolenia.

  Imię: *
  Email: *
  Wpisz 4: (filtr antyspamowy)
  Nigdy nikomu nie udostępniam twoich danych. W każdej chwili możesz je całkowicie usunąć. Wszystko zgodnie z Polityką Prywatności.
 • Tematy

  Analytics Automatyzacja w Internecie Autoresponder Delegowanie Dodatkowe dochody Domena Facebook Grafika Inne Instrukcje wideo Komunikacja z klientem Konkurencja Konto pocztowe Magazyn Marketing i sprzedaż Marketing w Internecie Nazwa i marka Pakowanie i wysyłka Planowanie Potencjał Internetu Prawo w e-commerce Płatności elektroniczne Reklama audio Reklama wideo Rozwój firmy Sklep internetowy Sprzedaż na Allegro Sprzedaż wiedzy Strony internetowe Tworzenie stron internetowych Wydarzenia Zobacz też... Środowisko sprzedawcy
 • BEZPŁATNE PORADY
  dla Internetowych Sprzedawców
  x

  Chcesz regularnie otrzymywać
  Biuletyn Sprzedawcy Internetowego?

   

  Wpisz Imię: *
  Wpisz Email: *
  Wpisz 4: (filtr antyspamowy)

  Wysyłając to zgłoszenie zgadzasz się z Zasadami Prywatności.

  W każdej chwili możesz zrezygnować!