Niebywała historia z tym rozpoczęciem roku szkolnego. Dla sprzedawców intenternetowych to ostatni sygnał, aby zaplanować działania związane ze sprzedażą na Święta Bożego Narodzenia. Jak co roku, dla większości będzie to najobfitszy okres jeśli chodzi o przychód. No ale, aby tak się stało już dziś musisz się za to zabrać.

Oto co po kolei musisz zrobić w najbliższych kilku tygodniach. 

  1. Zaplanuj, które porodukty mogą się najlepiej sprzedawać przed Świętami i Nowym Rokiem.
  2. Jakich klientów chcesz do nich przyciągnąć.
  3. Sprawdź jakie frazy musisz stosować na swoich stronach aby przyciągnąć wybranych klientów do wybranych tych produktów.
  4. Sprawdź jak wygląda statystyka wysukiwań tych fraz w okresie przedświątecznym.
  5. Zaplanuj stworzenie treści pod te frazy, na które możesz z największym prawdopodobieństwem przyciągnąć klientów.
  6. Zacznij publikować.

To dopiero początek, ale bardzo ważny początek, odpowiedni własnie na początek roku szkolnego.

Dzieci w szkole w pierwszym tygodniu dostają zasady wystawiania ocen dla kazdego przedmiotu. To co podałem powyżej jest zestawem zasad dla Ciebie jak osprzedawcy internetowego. Jesli chcesz uzyskać odpowiednio wysoką ocenę pod koniec tego semestru, to musisz już dziś się zabrac do roboty. A jak myślisz co jest Twoją oceną? Oczywiście wielkośc Twojej sprzedaży w intenrecie!

Dalszy ciąg zasad i czynności podam później.

Sprzedaż internetowa na Boże NarodzenieJeśli chcesz otrzymać jeszcze więcej wskazówek zapisz się na listę Jak sprzedawać dużo na Boże Narodzenie ze specjalnymi poradami doprowadzenia do największej sprzedazy w roku w ciągu najbliższych 2 miesięcy.