Ruszyły bezpłatne konsultację ze mną i Lechem. Zgodnie z zapowiedziami jest to zautomatyzowana konsultacja. Jednak podobnie jak zwykła rozmowa przebiega w sposób zależny od wymagań sytuacji w jakiej się znajdujesz. Z tej konsultacji możesz jednorazowo skorzystać za darmo i ewentualnie uzupełnić ją dodatkowym warsztatem, który w trakcie konsultacji ci wskażę.

Oto opinie pierwszych uczestników konsultacji:

Forma konsultacji jest naprawdę pomocna, pomaga krok po kroku podjąć decyzję co dalej. Pomimo tego że większość z tych rad już znałam, to dopiero po przejściu przez te konsultacje zintegrowałam całą wiedzę, uzupełniłam o nową i stworzyłam dalszy plan działania. Wszystko to dodało mi ogromnej pewności że uda mi się w przyszłości tak zarabiać i na pewno przyśpieszyło moją podróż do ZARABIANIA NA WIEDZY W INTERNECIE. Bardzo dziękuje Ci Mirku za te konsultację i gratuluję pomysłu. pozdrawiam serdecznie. Ewelina

bardzo mi się podobała ta konsultacja ,wprawdzie miałam internet mobilny i powoli reagował a na dokładkę prowadziłam inna rozmowę ale super sprawa …udał się Wam pomysł Panowie….pozdrawiam. Elżbieta

Mirku, jestem pełen podziwu dla Twojej pracowitości. Ta konsultacja to istny „majstersztyk”. Oby tak dalej. Zapisałem się na Twój warsztat dotyczący wspólnego wykonania bloga eksperckiego. Mam nadzieję, że uda mi się zachować miejsce pracy w firmie, która od ponad roku (od kiedy w niej pracuję) zamiast spodziewanych zysków generuje straty. Chciałbym mieć taką wiedzę i umiejętności jak Ty. Mam nadzieję, że dzięki Twojej pomocy nabędę stosowne doświadczenie. Czekam z niecierpliwością. Życzę Ci bardzo dużo sukcesów w prowadzeniu Twojego biznesu. Marek.

Panowie, dziękuję za konsultacje. Nieco inaczej je sobie wyobrażałam, ale podziwiam Was za wspaniałe marketingowe podejście do sprzedaży internetowej.Jestem pewna, że Warsztat Sprzedaż e-mailowa, udział w którym nabyłam, będzie dla mnie też wygraną. Ten dil, to piękne „Win-Win”. Pozdrawiam Rita Wrześniowska

W ciągu pierwszych 6 godzin z konsultacji skorzystało 50 osób! Normalnie oznaczałoby to 7 minut na osobę. Dzięki internetowi można tę czynność zwielokrotnić!

Dodam, że ja w tym czasie byłem poza firmą, prowadziłem samochód, odwiedziłem rodzinę i rozmawiałem z Lechem przez telefon o poradzie dla jednego klienta. Reszta działa się automatycznie.

Zdaję sobie sprawę, że taka forma konsultacji to nie jest jeszcze to samo co spotkanie osobiste. Ale jest to absolutnie pierwsza wersja tego narzędzia. Jeśli się sprawdzi, a na to się zapowiada, to będziemy to rozwijać i udoskonalać.

Stopniowo zbudujemy narzędzie, które pozwoli każdemu „zapisać” jego wiedzę ekspercką w postaci interaktywnej rozmowy. Koniec z jedną ścieżką audio bądź wideo. Teraz słuchacz może decydować czego chce się dalej dowiedzieć. Nawet jeżeli ekspert i słuchacz nie są dostępni w tym samym czasie.

Właśnie przed chwilą Victoria przysłała do mnie pytanie, czy może uczestniczyć w konsultacji o 5 rano? Oczywiście, nie ma sprawy! Ja będę wtedy z pewnością spał. Ale moja wiedza została „zapisana” i teraz jest przekazywana dalej już bez mojego bezpośredniego udziału. Nawet o 5 rano!

Czy podoba Ci się taka forma doradztwa dla Twoich klientów?