Witaj!
Nazywam się Mirek Szmajda. Jestem trenerem wsparcia technicznego przez Internet w zakresie wykorzystywania różnorodnych narzędzi do sprzedaży internetowej.

Moim celem jest pomagać ludziom w popularyzacji ich pasji, wiedzy i doświadczenia. Uważam bowiem, że jedyną drogą do pełnego szczęścia jest realizowanie swoich pasji. Przyznam szczerze, że trochę to trwało, zanim do takiego wniosku doszedłem.

Połączyłem moje techniczne zdolności, zdobyte praktyczne umiejętności, bagaż doświadczeń w zakresie marketingu i sprzedaży oraz chęć pomagania innym w radzeniu sobie z internetową technologią. W ten sposób stworzyłem Sprzedawcę Internetowego. A oto jak to się wszystko zaczęło.

Moją pierwszą pasją była nowoczesna technologia. Już jako nastolatek spędzałem wiele czasu przed komputerem. Jestem inżynierem i magistrem informatyki. Rozumiem technologię informatyczną. Świetnie sobie radzę ze zrozumieniem zagadnień technicznych.

W 1992 roku włączyłem się do działalności rodzinnej w Wydawnictwie i Drukarni SORUS. Na początku zajmowałem się głownie administracją komputerów oraz obsługą programów do łamania komputerowego DTP. Z czasem zająłem się również sprzedażą książek przez internet.

Zaraz po studiach rozpocząłem przygodę z marketingiem sieciowym, współpracując z Amway i organizacją szkoleniową Network Twenty One. Zaowocowało to nowym spojrzeniem na ludzi i otaczający świat oraz rozpoczęciem nieustannej pracy nad sobą w drodze do sukcesów na wszystkich obszarach mojej aktywności. Wtedy to zacząłem wdrażać nawyki systematycznego planowania, czytania rozwijających książek, słuchania motywujących nagrań i regularnej pracy nad sobą. Wtedy po raz pierwszy zająłem się osobiście marketingiem.

Zdobyte wówczas umiejętności przydały mi się w prowadzonych później różnych przedsięwzięciach. Byłem m.in. dyrektorem technicznym i administracyjnym w agencji reklamowej, organizowałem na zasadach franchisingu punkty zakładów bukmacherskich firmy Totolotek Toto-Mix, prowadziłem przedstawicielstwo firmy zajmującej się turystyką edukacyjną do Australii.

W międzyczasie współpracowałem z Politechniką Poznańską w zakresie prac nad systemami do zarządzania treściami w internecie (CMS). Dzięki temu zainteresowałem się szerszym wykorzystaniem internetu w biznesie.

Już w 2000 roku zarejestrowałem się na Allegro, gdzie uzyskałem status SuperSprzedawcy. Dwa razy byłem zapraszany przez firmę Allegro do prowadzenia szkoleń na wielkim ogólnopolskim spotkaniu sprzedawców Grupy Allegro.

Teraz od kilkunastu lat koncentruję się na doradzaniu w zakresie sprzedaży internetowej. Zdobyte doświadczenie w różnych dziedzinach pozwala mi dobrze rozumieć potrzeby firm z różnych branż. Mam doświadczenie w sprzedaży internetowej m.in. w branży wydawniczej, kosmetycznej, turystycznej, odzieżowej, ogrodniczej i wielu innych.

Swoją wiedzę stale uzupełniam różnego rodzaju szkoleniami. Przez lata moim głównym doradcą, specjalistką od rozwoju biznesu, była Wanda Loskot. W ramach prowadzonego przez nią Klubu Przedsiębiorców w maju 2008 roku zająłem pierwsze miejsce w konkursie na najbardziej ulepszony biznes.

Tutaj, na tych stronach, dzielę się moimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania sprzedaży internetowej. Informacje te kieruję szczególnie do osób, które mają ogromną pasję do tego czym się zajmują i pragną osiągnąć w tej swojej dziedzinie sukces. Moją rolą jest pomoc w powieleniu Twojego sukcesu również w Internecie. Nauczę Cię jak wykorzystać do sprzedaży technologię internetową.

Prowadziłem Klub, Radio i Telewizję Internetowych Sprzedawców. W 2009 roku otworzyłem Szkołę Sprzedaży Internetowej SPINT.pl. Przeprowadziłem już ponad sto szkoleń, warsztatów i konsultacji przez Internet. Aktualnie skupiam się na kompleksowych wdrożeniach dobrze pozycjonujących się witryn internetowych, w oparciu o autorskie narzędzie Klienter, oparte na WordPress. Mam klientów nie tylko w całej Polsce, a również wśród Polaków za granicą.

Od 2012 roku jestem aktywnym uczestnikiem Targów eHandlu.

W ramach projektu Klienter.pl realizuję wdrożenia nowoczesnych stron internetowych, dedykowanych szczególnie małym firmom.

Oto co mówią o mnie moi klienci:

 • Bardzo pomocne poradniki, szacunek dla twórcy. - staszek podkul (opinia do 6 kluczowych elementów mających największy wpływ na rozwój biznesu internetowego opartego na wiedzy)
 • Dzięki pomocy ze strony Klubu Internetowych Sprzedawców wiele nauczyłem się w tempie nieomal błyskawicznym, ustrzegając się popełnienia istotnych i kosztownych błędów, których nie uniknąłbym działając bez wsparcia. Mirek jest niewątpliwie ekspertem w tym co robi, a wiedzę swą potrafi przekazać w sposób bardzo czytelny i zrozumiały dla każdego. - Robert Pluta (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Po wysłuchaniu szkolenia „Sekrety Sprzedaży Bez Firmy" dostałem odpowiedzi na moje pytania. Wciąż mam inne pytania związane z podatkami, nie koniecznie ściśle związane z działalnością gospodarczą. Z chęcią poradziłbym się specjalisty z tej branży jak Pani Elżbieta Kamińska , która dobrze tłumaczy te kwestie na tym szkoleniu. Spodobała mi się forma prowadzenia tego szkolenia. Odpowiedzi na wiele pytań ludzi w różnych sytuacjach. Takich przeróżnych sytuacji w życiu można wiele mnożyć. Jednak już te odpowiedzi na te kilkanaście pytań rozjaśniło mi sytuację w jakim kierunku mam działać. Dziękuję Ci Mirku i Pani Elżbiecie za przeprowadzenie tego szkolenia. - Paweł Protaś (opinia do Sekrety Sprzedaży Bez Firmy)
 • Klub Mirka to bardzo miłe miejsce spotkań. Każde z nich jest bardzo inspirujące i pełne drobnych, praktycznych pomysłów marketingowych, które można wdrożyć od ręki i być o włos dalej przed konkurencją. Poza tym Mirek służy pomocą przy różnych codziennych wpadkach technicznych, co jest rzecz oczywista, bardzo wartościowe.Marketing relacyjny na wysokim poziomie, Nauczysz się naprawdę dużo! Gwarantowane. - Katrzyna Papiernik (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Korzystanie z porad Mirka jest dla mnie wielką satysfakcją. Dzięki Arcymistrzowi Zaawansowanego Respondera poznałem dogłębnie działanie FUMPa. Ten i inne kursy Mirka zaowocowały wielokrotnie. - Tomasz Warmuz (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Moja opinia będzie krótka. Najbardziej cenię szkolenia gotowe, tzn. nagrane, do których mam dostęp w każdej chwili. Z tym u Mirka bywa różnie, bo niektóre są właśnie nagrane, a niektóre dostępne tylko online - takie prawo Autora. Szkolenia Mirka są na bardzo wysokim poziomie! To są wręcz pedantyczne instrukcje, szczególnie cenne dla początkujących! Konsultacje online mniej mi odpowiadają ze względu na czas, ale można zadać dowolne pytanie i Mirek znajduje rozwiązanie problemu. - Tomasz Rezner (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Klub Internetowych Sprzedawców dla mnie to doskonałe źródło wiedzy: 1. Wiedzy bardzo szczegółowej „krok po kroku”. 2. Wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób, bezpośrednio na spotkaniach Klubu i po spotkaniu na stronie www. 3. Wiedzy bardzo rzetelnej. 4. Wiedzy wszechstronnej, każdej której potrzebuję w tym temacie, bez ograniczeń. To cztery solidne filary w budowie mojego miejsca w internecie i internetowego biznesu. To wspaniałe mieć taki solidny serwis i wsparcie w każdej problemowej sytuacji. Najcenniejsze jest to, że będąc członkiem mogę liczyć na pomoc Mirka w każdej sytuacji z którą nie umiem sobie poradzić. Wystarczy, że napiszę jaki mam problem, a Mirek na najbliższym spotkaniu Klubu Internetowych Sprzedawców, rozłoży problem na czynniki pierwsze, wszystko wytłumaczy i pokaże, jak to zrobić. Wspaniałe jest jeszcze to, że temat nie ucieka. Po spotkaniu na żywo zawsze mogę wrócić do tematu na nagraniu ze spotkania i spokojnie – jeśli trzeba, to wielokrotnie – przeanalizować i oswoić problem. Dodam jeszcze, że spotkaniom oprócz rzeczowej, merytorycznej wiedzy przekazywanej przez Mirka, towarzyszy ciepła atmosfera, życzliwość i bezgraniczna wyrozumiałość dla niekompetentnych. Dzięki temu, a zdradzę, że to dla mnie trudny temat, założyłam blog na własnym hostingu i dzięki pomocy Mirka – mam nadzieję – blog eksperta będę rozwijać. - Ania Kropka (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Trudno mi sobie wyobrazić siebie w Internecie bez Mirka. Używam imienia, ponieważ z nauk i inspiracji Mirka korzystałam już zanim powstały SPINT i Klub Internetowych Sprzedawców. Korzystam ze szkoleń i warsztatów. W ich ramach, poza umiejętnościami, pozyskałam dostęp do nieznanych mi wcześniej bezpłatnych, ale także płatnych po atrakcyjnych cenach, programów i serwisów. Do szkoleń mamy bezterminowy dostęp. Forum służy do uzyskiwania szybkiej pomocy. Spotkania w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców i inne formy spotkań z Mirkiem w Internecie to bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych wcześniej lub w trakcie przez Klubowiczów. Wątpię czy jest gdzieś lepsze traktowanie partnerów w nauce i w biznesie. Podpisuję się też pod wszystkimi pochwałami moich "szkolnych" koleżanek i kolegów. Stworzona przez Mirka atmosfera życzliwości i wyrozumiałości(!) wszystkim nam się udziela. I to jest piękne! Dziękuję Ci Mirku! - Rita Wrześniowska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Członkostwo w klubie pomaga mi byc na biezaco z tendencjami dotyczacymi dzialalnosci w internecie. Pytania Wspolklubowiczow i Mirka odpowiedzi pozwalaja mi w szybkim czasie rozwiazac problemy, ktore samodzielnie odkladalabym w nieskonczonosc do rozwiazania lub tematy do realizacji, o ktorych istnieniu nie mialabym pojecia. Dziekuje Mirku, dziekuje Wspolklubowicze! - Beata Suchodolska (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Najlepsza platforma w Internecie do edukacji e-lerningowej pod pieczą genialnego Sprzedawcy Internetowego.Dzięki niej wiem, że istnieję w świecie. - Basia Kazimierczak (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Dzięki członkostwu w klubie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące problemy uzyskać wyczerpującą odpowiedź na nawet trudne pytania liczyć na podpowiedź co robić , jak najlepiej działać Mirek z wielką cierpliwością tłumaczyć nawet dla początkujących i prowadzić krok po kroku, wchodzi na ich komputer aby pomagać bezpośrednio pokazuje co robić i szuka dla każdego najlepsze rozwiązania. Klub jest bardzo przydatny do rozwoju działalności internetowej. Z pomocą Mirka robiłem blok obecnie mam wielki problem aby kontynuować bo pochłonęły mnie obowiązki w pracy i mam bardzo mało czasu. - Waldek (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Mirku, Chcę Ci powiedzieć, że masz niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy. Potrafisz poprowadzić laika krok po kroku do wykonania nawet skomplikowanych operacji technicznych. Dlatego po pierwszym zakupionym u Ciebie szkoleniu zapisałem się do Klubu Internetowych Sprzedawców, aby systematycznie korzystać z twojej obszernej wiedzy. W ramach tych spotkań pomagasz mnie i innym klubowiczom uporać się z naszymi problemami. Dzięki Tobie umiem już samodzielnie: - tworzyć strony na wordpressie; - dobierać odpowiednie wtyczki i konfigurować je; - integrować stronę z facebookiem; - tworzyć strony przechwytujące, - zakładać forum na WP, - tworzyć i udoskonalać prezentacje multimedialne, - blokować hasłem dostęp do wybranych treści na stronie bloga; - dokonywać drobnych zmian w kodzie html; - tworzyć spadajace okienka (squize page) na blogu i na facebooku; - tworzyć strategie marketingowe dla sprzedaży internetowej - montować filmiki na youtube - zakładać stronę firmową na alllegro - zakładać fan page na facebooku - korzystać z autoresponerów w tym freebota i geetresponse - i wiele innych Każde spotkanie z Tobą w ramach klubu jest nauką czegoś nowego. Nie liczysz czasu i zawsze kończysz spotkanie dopiero po wyczerpaniu tematów przewidzianych na dane spotkanie. Cenie w Tobie życzliwość i anielską cierpliwość jak wykazujesz w kontaktach z klubowiczami. W skrajnych sytuacjach naszej nieudolności potrafisz zrobić coś za nas. Po za tym jesteś miłym i ciepłym facetem. Dziękuje - Krzysztof Jankowski (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Dzięki członkowstwu w Klubie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i poznać ciekawych ludzi. Pewne źródło najnowszych porad, przydatnych zwłaszcza przy budowaniu zaplecza technicznego. Klub jest bardzo przydatny, nie tylko dla pcozątkujących. Zawsze można liczyć na fachową pomoc, także ebzpośrednio na komputerze. Prowadzę 2 blogi na Word Press, mam własne strony na Facebooku, przy których zakładaniu bardzo pomogły mi rady Mirka, także w Klubie.. Uczę się budowania stałej relacji z subskrybentami. Już niedługo ukaże się mój peirwszy e-book. - Victoria Herocten (opinia do Klub Internetowych Sprzedawców)
 • Udział w tym szkoleniu to była prawdziwa przyjemność. Spełnił moje oczekiwania w każdym aspekcie. Poukładałam wiedzę i w końcu mam odwagę pokazać ją tym, do których chcę skierować moją ofertę. Dzięki poznanym narzędziom marketingu relacyjnego mogę budować podstawy działalności w internecie. Blog, autoresponder, facebook to dzisiaj ujarzmione przynajmniej w podstawach instrumenty komunikacji. Ta wiedza pozwala zrobić dobry początek. Dziękuję Mirku i chylę czoła za profesjonalizm, cierpliwość i serdeczność. Będzie mi brakowało tych wieczorów z dziewczynami i wyrozumiałym i inspirującym Wykładowcą. Dzięki Bożena Kubera http://biznesnastarcie.pl - Bożena Kubera (opinia do Wakacyjny Obóz Multimedialny)
 • Wczoraj zakończył się warsztat "Wakacyjny Obóz Multimedialny", który spenił moje oczekiwania w 200%.Jeżeli masz firmę i chcesz ją ożywić by osiągać sukces, to gorąco polecam warsztaty Mirka. W ciągu dwóch tygodni nauczyłam się zakładać bloga na własnym serwerze i jego obsługę, połączenie strony www. i bloga, połączenie bloga z Facebookiem i kanałem You Tube. Ogromną frajdę sprawiło mi poznanie multimediów na blog - szczególnie filmiki, które można w bajecznie szybki sposób wykonać. Pełnne profesjonalizmu prowadzenie zajęć, dawanie więcej niż się spodziewamy, budzenie w nas nawyku pisania, pisania i jeszcze raz pisania na blogu, plasuje Mirka na lidera szkoleń w Internecie.Jak się cieszę, że mam mentora, który wskazuje trafny kierunek działania dla mojej firmy. Sama myśl, że mam do kogo się zwrócić w nurtujących mnie kwestiach marketingu internetowego sprawia, że czuję się bardziej bezpieczna o kierunek rozwoju firmy. Całe warsztaty spowodowały, że moja strona znalazła się wysoko na pierwszej stronie w Internecie http://nieruchomoscidlapolonii.pl/. Mirku, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za serce jakie włożyłeś w edukację naszej grupy:) Pozdrawiam serdecznie. Basia Kazimierczak - Basia Kazimierczak (opinia do Wakacyjny Obóz Multimedialny)
 • Prowadzę wraz z żoną blog http://elegancjaweselna.pl Są tam zawarte nasze podpowiedzi i inspiracje dla Narzeczonych. Jednak podpowiedzi techniczne dla nas, jak ten blog założyć, jak prowadzić, gdzie kliknąć to zasługa Mirka i jego warsztatu. Dziękuję - Bogdan (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Kurs „Multimedia na blog” umożliwił mi w ogóle zaistnienie w Internecie. Nauczyłem się przede wszystkim założenia i prowadzenia swojego bloga eksperckiego TreningAntystresowy.pl, który w tej chwili jest podstawą ioparciem dla całej mojej działalności internetowej. Uzyskałem ogromny zasób wiedzy szczególnie w zakresie posługiwania się multimediami. Jestem za to wszystko bardzo wdzięczny Mirkowi Szmajdzie. Moja strona jest w jakimś sensie również jego zasługą. Dzięki jego bardzo zaangażowanej pomocy dziś dostaję gratulacje z uwagi na jej oryginalność z całego świata. Bardzo Ci Mirku za to wszystko dziękuję a przede wszystkim za podpowiedź tytułu strony. To był strzał w dziesiątkę. Serdecznie pozdrawiam. Wiesław Ozga. - Wieslaw Ozga (opinia do Multimedia Do Internetu)
 • Nie wyobrażam sobie prowadzenia bloga bez multimediów. I nawet jeżeli rzadziej je wykorzystuję, a co za tym idzie zapominam, mam wszystkie instrukcje "jak" w zanadrzu i mogę do nich sięgnąć w każdej chwili. Mirek zapewnia do nich "wieczny" dostęp. Niezwykle pomocne są też konsultacje na żywo i Forum, na którym nieustannie można pytać i uzyskiwać odpowiedzi. Parę lat temu jako "Internetowa Blondynka" spotkałam Mirka i jest odtąd moim Guru. Jestem pewna, że może nim być także dla "Brunetów wieczorową porą." - Rita Wrześniowska (opinia do Multimedia Do Internetu)
 • Nauka tworzenia stron internetowych z podręczników to ciężka praca. Czasami trzeba przeczytać parę książek, żeby zrozumieć o co chodzi. To zajmuje dużo czasu. Na Kursie jest wszystko proste. Instrukcje video z przystępnym komentarzem Mirka wyjaśniają wszystko. A kiedy "załapiesz" o co w tym wszystkim chodzi, to wtedy wszystko wydaje się takie proste. Takie proste od strony technicznej. A kiedy już nauczysz się tej "techniki" - a na kursie Mirka nauczysz się tego na pewno - zaczniesz zastanawiać się, co i jak pisać, aby przyciągnąć klientów. Ale nie martw się, Mirek tego też Cię nauczy. - Krzysztof Wojna (opinia do Multimedia Do Internetu)
 • Gorąco polecam warsztat Mirka, bo to właśnie dzięki niemu zaczęłam swoją przygodę z e-biznesem. Wszystko się zaczęło się od bloga i warsztatu "Multimedia na blog", gdzie krok po kroku uczyłam się jak założyć bloga, wybrać dla niego dobrą nazwę, wstawiać wpisy, zdjęcia i gdzie ich szukać, a także jak nagrywać nagrania audio i produkować filmy wideo! Wcześniej było to dla mnie czarną magią, a stało się proste dzięki warsztatom Mirka. Mogę powiedzieć, że to dzięki nim oswoiłam się z multimediami w internecie. Co więcej - zdobytą na kursie wiedzę wykorzystuję nie tylko na blogu. To co było najcenniejsze w warsztatach Mirka to konsultacje, podczas których można było zadać mu każde pytanie i omówić każdy problem, na jaki natrafia się podczas wdrażania całkiem nowych technologii. Mirek wykazuje naprawdę stoicką cierpliwość, co jest bardzo ważnym zasobem jako trenera i w moim przekonaniu nauczyły obsługiwać komputer nawet 3-letnie dzieko. Dzisiaj sprzedaję już swój własny kurs w internecie, ale od bloga wszystko się zaczęło. A czego nauczył mnie Mirek możesz zobaczyć wchodząc na stronę www.RozmowaRekrutacyjna.pl Pozdrawiam, Angelika Śniegocka - Angelika Śniegocka (opinia do Multimedia Do Internetu)
 • Swojego czasu uczestniczyłem w kursie Mirka "Blog dla Eksperta" i w efekcie powstał serwis http://samremontujeszmieszkanie.pl Mimo początkowych obaw inwestycja zwróciła mi się relatywnie szybko, mimo że długo nie wprowadzałem żadnego produktu. W moim przypadku po prostu zaistniałem na ekranach potencjalnych klientów. Ludzie zawsze szukali i będą szukać rozwiązań swoich problemów lub innych osób, które mogą im w tym pomóc. Czy za to płacą, czy nie, a jeśli tak, to za co, ile itd. to już inna sprawa. Od czegoś trzeba na pewno zacząć, a dobrze prowadzony blog jest na początek mocnym narzędziem i myślę, że swojego rodzaju podwaliną pod przyszły biznes :) - Robert (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Bez warsztatu Blog dla Eksperta nie miałabym blogu kobietanieprzezroczysta.pl na własnym serwerze. Także domena była konsultowana w ramach warsztatów. Miałam blog nieprzezroczysta.wordpress.com Nadal tam jest, aby z ostatniego mojego wpisu kierować na nowy adres. Ten "własny serwer" pozwala mi powoli (nie sprzedaję przez Internet więc nie mam takiej silnej presji) zabudowywać blog w sposób i w elementy, o których sama w dużym stopniu decyduję, a których tworzeniem i wstawianiem nauczyłam się na paru szkoleniach Mirka. Mam stały dostęp do wszystkich materiałów, które otrzymaliśmy podczas i po warsztacie "Blog dla Eksperta". Bez nich byłabym jak bez ręki. Także Forum jest niezwykle pomocne - rodzaj Pogotowia Ratunkowego. Moim największym zwycięstwem w walce z brakiem umiejętności technicznych było stworzenie "Polityki prywatności", przyjaźń z freebotem i własna "strona wyciskacz". Nie mniejszym wyczynem była samodzielna archiwizacja bloga w starej wersji wordpressa2.9... i aktualizacja w wordpress3. Wzorowałam się na instrukcji Mirka, kiedy po raz pierwszy prowadził mnie krok po kroku przy wprowadzaniu jednej z wersji Wordpress2.9... Ale teraz, z duszą na ramieniu, zrobiłam to sama! I to jest to! Na Warsztatach i szkoleniach Mirka Szmajdy poznałam fantastycznych ludzi, z którymi ciągle mi po drodze, teraz także na FaceBooku. - Rita Wrześniowska (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Mirek mówi o skomplikowanych sprawach w prosty sposób :) Prowadzi za rączkę i wszystko co dotyczy bloga staje się proste. Po szkoleniu instalacja bloga i jego obsługa przestała być dla mnie tajemnicą. Dodatkowo masz dostęp do szkolenia zawsze. Jest to moja "skrzynka narzędziowa". Gdy napotykam jakiś problem "otwieram" skrzyneczkę i po problemie. - Sebastian Rycharski (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Ten warsztat był moim pierwszym warsztatem u Mirka. Pamiętam jak wiele emocji towarzyszyło mi podczas spotkań i tę ogromną radość i dumę, kiedy udało mi się zainstalować pierwszego bloga na własnym serwerze. Później uruchamiając kolejne blogi stale sięgałam po instrukcje z kursu. Nawet teraz sięgam po instrukcje, kiedy instaluję blogi. Nie robię tego tak często, więc nie staram się tego pamiętać. Na dodatek wiele rzeczy się zmienia a ja nie mam czasu śledzić jakie to są zmiany. Cieszę się Mirku, że robisz to za mnie i dzielisz się tymi informacjami ze mną. Dzięki temu moje blogi rozwijają się i moja praca staje się coraz ciekawsza i wydajniejsza. Dzięki temu kursowi rozpoczęła się moja przygoda z blogowaniem i przekształciła się w zamiłowanie. W planach mam zamiar poświęcić się temu jeszcze bardziej i czerpać jeszcze większą radość i zadowolenie z takiej pracy. Zawsze uważałam, że wspaniałe rezultaty uzyskuje się tylko wtedy, kiedy wiedzę i umiejętności rozwija się w oparciu o solidne podstawy. Blog Dla Eksperta jest właśnie warsztatem, który daje bardzo solidne podstawy wiedzy i umiejętności, by blogowanie sprawiało ci radość, dawało satysfakcję, rozwijało wyobraźnię jak używać tego w rozwoju własnej firmy, w rozwijaniu umiejętności zarabiania, budowania relacji i bawienia się w internecie. Zdecydowanie polecam! Basia Szumocka - Barbara Szumocka (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Dzięki Mirkowi i jego szkoleniu "Blog dla eksperta" poznałem tajniki marketingu internetowego.Co jakiś czas wracam do tego szkolenia, żeby przypomnieć sobie zawarte tam bardzo cenne porady. Zdobytą wiedzę wykorzystuję do prowadzenia działań w internecie. - Sławek Jędrzejczak (opinia do Blog Dla Eksperta)
 • Dziękuję Mirku za warsztat: Magia facebooka. Pomógł mi on w ogóle ruszyć z facebookiem. Od dawna przymierzałam się do założenia na nim profilu, ale wydawało mi się to bardzo trudne. Z Twoimi instrukcjami poszło gładko. Dowiedziałam się też o wielu opcjach według mnie ukrytych przed przeciętnym użytkownikiem, dzięki którym mogłam założyć stronę (wciąż nad nią pracuję, jest niestety jeszcze w powijakach) promującą mojego ebooka: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” - Barbara Łukowiak (opinia do Magia Facebooka)
 • Dla mnie Facebook, to nieomal dżungla. Bez szkoły przetrwania nie umiałbym w niej zrobić jednego kroku. Zrobiłam już kilka bardzo drobnych kroków ale ciągle boje się, że tam zginę. Sama tam nie pójdę. Uspokoiłam się po prezentacji, że te nowe zmiany są do zrozumienia i będę mogła się poruszać z mapą w ręku, którą ofiarują mi Mirek z Wandą. Dziękuję Basia - Barbara Szumocka (opinia do Magia Facebooka)
 • Witam, Dla mnie poprzednia edycja kursu była niesamowitym odkryciem, nauczyłem się obsługi FB, i w pełni wykorzystywać możliwości jakie daje twarzowiec :) To czego się uczyłem wdrażałem na bieżąco. Dzięki czemu na FB powstała moja stronka, jo od razu chciałem ją mieć zintegrowaną z profilem osobistym. Najcenniejszą wiedzą było pomogło to w jaki sposób zintegrować FB z blogiem, żeby oszczędzić czas i żeby się "samo" robiło. A moim prywatnym największym odkryciem, to że można wklejać kod html do FB. pozdrawiam, Radosław Kowalczyk - Radosław Kowalczyk (opinia do Magia Facebooka)
 • Warsztat Magia Facebooka, to bardzo wartościowe kompendium wiedzy. Dla mnie najcenniejsze było samo już zwrócenie uwagi na możliwości, jakie daje posiadanie własnej strony na Facebooku. Oczywiście instrukcje video też się przydały. Z chęcią zapoznam się z jego drugą odsłoną. Przydało by się może trochę więcej na temat tworzenia i utrzymywania relacji w serwisach społecznościowych generalnie, a na Facebooku w szczególnie, np. jak przeprowadzać konkurs. - Przemysław Oziemblewski (opinia do Magia Facebooka)
 • Magia Facebooka t warsztat obowiązkowy dla tych, którzy chca na Fb zaistnieć i wykorzystać go marketingowo. Co mi daly warsztaty? mam juz swoj profil osobisty z pokaźną liczbą przyjaciół = kontaktow, mam strone firmową ze wzrastająca liczba fanow, skorelowaną z blogiem, dzieki czemu wpisy z bloga automatycznie pojawiaja się na Fb, co oszczędza mi czasu, a czytelnikow bloga kieruje rownież na strony fb. Uczę się nadal, jak zyskać sobie sympatię klientów i czytelników, staram się stopniowo okiełznac fb, by wycisnąć maximum z tego portalu, przy jak najmniejszym wysiłku. pozostalo mi jeszcze kilka kroków, ktore zamierzam uzupelnic na dodaktowym szkoleniu. Polecam kazdemu,bo nawet osoby sprawne technicznie nie odkryly wszystkich tajników fb, do korych dokopal sie Mirek i przekaże je na szkoleniu. Osobom mniej sprawnym technicznie polecam ten kurs, gdyz dzieki Mirkowi wszystko zrobicie. mirek prowadzi za ręke od poczatku do końca. wystarczy kliknąć, jak pokzuje. Nie ma bardziej skutecznego kursu, po torym caly ten mechanizm bedzie dzialal. - Ewa Maslowska (opinia do Magia Facebooka)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco z informacjami publikowanymi w tym serwisie, to zapisz się na bezpłatny biuletyn Sprzedawcy Internetowego.

Nie chcę tylko uczyć sprzedaży internetowej. Chcę pomagać wdrażać ją w życie.

Mirek Szmajda