Spotkanie Grupy Allegro 2008Allegro zaprosiło mnie do poprowadzenia wykładów podczas kolejnego największego w Polsce spotkania na temat internetowego handlu.

W ciągu dwóch dni 20 i 21 czerwca 2008 r możesz odkryć najnowsze internetowe trendy, posłuchać wykładów i dyskusji o efektywnej sprzedaży, usługach i narzędziach Allegro, psychologii handlu oraz rozwoju e-biznesu. Dodatkowo na warsztatach możesz ćwiczyć swoje umiejętności praktyczne. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu.


W ramach wykładu „Strategiczne podejście do sprzedaży na Allegro” zaprezentuję Ci sposób w jaki możesz zbudować strategiczny plan rozwoju swojego internetowego biznesu. Dowiesz się, jak zarobić na swojej pasji, jak wybrać grupę docelową i stworzyć profil idealnego klienta. Doradzę Ci, jak stać się ekspertem w swojej niszy.

Na wykładzie „Licytacja a Kup Teraz! – wybór opcji sprzedaży na Allegro” doradzę Ci, jak najlepiej wykorzystać opcje sprzedaży na Allegro. Pomogę Ci zaplanować wystawianie ofert w serwisie, zwrócę uwagę na newralgiczne momenty i podpowiem, jak dostosować swoją ofertę do technicznych i regulaminowych możliwości serwisu.

Moje prezentacje poprowadzę w sobotę. Po każdym z półtoragodzinnych wykładów będziemy mieli drugie tyle czasu na dyskusję.

Dokładne informacje o całym spotkaniu znajdziesz tutaj. Do zobaczenia w Poznaniu!