Nie ważne co dotąd robiłeś, nie ważne ile masz lat, nie ważne jaką masz aktualnie wiedzę. Ty też możesz zacząć swój biznes w Internecie.

Dowodem na to jest Barbara Szumocka, która z konsekwencją i wytrwałością, krok po kroku rozwija swój pierwszy e-biznes. Jej zmagania możesz śledzić dzięki internetowemu pamiętnikowi PierwszyEBiznes.wordpress.com, w którym dzieli się swoimi doświadczeniami.

Na swoich stronach podaje, że jej pasją jest pomaganie innym. Traktuje to jako sposób na życie. Dostrzegła bowiem, że w ten sposob najlepiej funkcjonuje.

Dotąd specjalizowała się w zagadnieniach związanych z budżetem oraz sprawozdawczością budżetową i finansową. Teraz z kolei, zdobywając doświadczenie w e-biznesie, przekazuje innym wiedzę również na ten temat. I robi to w znakomity sposób.

Jeżeli czujesz się zagubiony w świecie e-biznesu, to odwiedź blog Basi Szumockiej. Znajdziesz tam nie tylko wiele praktycznych informacji i porad. Możesz również skorzystać z jej osobistego wsparcia, którego chętnie udziela za pośrednictwem internetowych komentarzy.

Dodam, że PierwszyEBiznes.wordpress.com zdobył drugie miejsce w konkursie Klubu Przedsiębiorców na najlepszy blog.