Pieniądze są tak istotnym elementem naszego życia, ze chcąc nie chcąc stale musimy dbać o nasze zarobki. Chętnie też zwracamy uwagę na wszelkie porady dotyczące ich zwiększania. Szczególnie dużo emocji dostarczają nam pomysły na ich diametralnie zwiększenie.

Tych pomysłów możemy znaleźć całkiem sporo w Internecie. I to do tego całkiem za darmo. Co ciekawe, niektóre z nich naprawdę działają. Zadam Ci jednak pytanie: czy każdy legalny sposób zarabiania pieniędzy sprawi, ze będziesz szczęśliwy?

Czy to że zaczniemy więcej zarabiać sprawi, że poczujemy się spełnieni? Na początku na pewno tak. Stać Cie będzie na więcej rzeczy, niż dotąd. Jednak co z sensem naszego życia? Co z Twoją rolą jaka masz do odegrania na tym świecie?

Jak będziesz się czuć, kiedy jedynie sprawisz, ze ludzie zaczną za coś płacić i Ty dzięki temu będziesz zarabiać? Czy ma dla Ciebie znaczenie co to będzie, za co oni będą płacić? Czy to w jakiś sposób zmieni ich życie?

Jeżeli nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia na czym będziesz zarabiać, to ja Ci raczej nie pomogę. Jest w internecie cała masa innych stron, gdzie znajdziesz wskazówki, jak tylko więcej zarabiać. Ja pragnę pomagać tylko tym, którzy chcą wnieść coś od siebie do życia innych ludzi.

Chcę aby moimi czytelnikami, zwolennikami i klientami byli tylko Ci, którzy już mają albo odkrywają jakąś swoją pasję. Moje porady kieruje do osób, dla których zarabianie nie jest celem samym w sobie.

Jeżeli chcesz odegrać ważna rolę w życiu innych ludzi, to chętnie Ci pomogę wykorzystać do tego Internet. Krok po kroku, od zdefiniowania praktycznej grupy docelowej, poprzez założenie eksperckiego bloga, wdrożenie zaawansowanego autorespondera, przygotowanie produktów, wybranie pierwszej platformy do sprzedaży, zastosowanie multimediów, a kończąc na stałej kontroli Twojej działalności.

Wszystko jednak musi opierać się na Twojej pasji i chęci zmieniania na lepsze życia innych ludzi. Tylko wtedy będziesz mieć bowiem wytrwałość w pokonywaniu trudności technologicznych, w zmaganiu się ze swoim lenistwem, z życiowymi trudnościami. Kiedy postawisz swój życiowy cel ponad siebie, również dla realizacji Twoich osobistych potrzeb będzie miejsce. Bo to niezmiernie ważne, aby o nich oczywiście nie zapominać. Dla pełnego spełnienia potrzebna jest bowiem równowaga.

Zaspokajając potrzeby innych ludzi możesz otrzymać za tę pomoc pieniądze. Musisz to tylko odpowiednio zorganizować. Pomagając możesz zacząć zarabiać.

Wszystko powinno zacząć się od pasji. Od pasji pomagania innym ludziom.