Już jutro, w sobotę 19 września, będziesz mieć niebywałą okazję zdobycia niesamowitej wiedzy od największych ekspertów od zarabiania na wiedzy w polskojęzycznym internecie.

Od rana do popołudnia Piotr Majewski poprowadzi w Warszawie pięć wykładów na żywo, które będą transmitowane w sieci. Z kolei wieczorem Wanda Loskot poprowadzi, również na żywo, specjalny webcast „Zarabiaj Na Wiedzy”.

W Konferencji CzasNaE-Biznes, którą organizuje guru polskiego e-biznesu Piotr Majewski, weźmie udział kilkaset osób z całej Polski. Właśnie się dowiedziałem, że jeszcze jest możliwość wykupienia udziału na żywo. Jeżeli będziesz jednym z tych szczęśliwców, którzy zarezerwowali już sobie udział w konferencji i wybiorą się jutro do Warszawy, to być może się spotkamy. Ja też tam będę!

Dzięki nowym technologiom internetowym masz też możliwość wzięcia udziału w konferencji on-line. W Internecie będzie transmitowany przekaz wideo na żywo, wraz ze slajdami oraz czatem. Tak więc jeżeli chcesz poznać z pierwszej ręki informacje o 5 strategiach i technikach, które wygenerowały w tym roku najwięcej klientów lub dochodów, to zamów tutaj jak najszybciej swój udział.

Wieczorem czeka nas prawdziwa gratka: specjalny webcast prosto z USA, na temat zarabiania na wiedzy w Internecie. Mistrz internetowych programów szkoleniowych, twórca słynnego programu „Zarabiaj Na Wiedzy” Wanda Loskot o godzinie 18 poprowadzi specjalny, tym razem gratisowy (!) webcast wprowadzający do idei zarabiania w Internecie na własnej, a także cudzej wiedzy eksperckiej. Aby wziąć udział w tym spotkaniu wystarczy, że zarejestrujesz się na tej oto stronie.

Warto tę sobotę spędzić, słuchając powyższych transmisji internetowych. Wiem z doświadczenia, że takie spotkania zawsze bardzo mocno popychały mój biznes do przodu. Nie przegap więc tej szansy, tylko zarejestruj się na oba spotkania już teraz:

A jeżeli będziesz w Warszawie na Konferencji CzasNaE-Biznes, to spróbuj mnie odnaleźć. Jeżeli mnie zauważysz, podejdź do mnie i powiedz „Jestem twoim czytelnikiem”. Będę na spotkaniu w godz. 10-16. Wpisz też w komentarzu poniżej, że się tam wybierasz (fizycznie lub on-line). Do zobaczenia!