Zarabianie na wiedzy w internecie w wielkim skrócie polega na tym, że Ty masz wiedzę, której inni potrzebują i dzielisz się nią udostępniając ją w postaci elektronicznej.

Wielka zaleta takiej formy zarabiania ujawnia się jednak dopiero wtedy, kiedy zdasz sobie sprawę, jak prosty jest to biznes. Nie musisz już martwić się o dostawców, bo ty jesteś dostawcą. Nie musisz mieć magazynu, bo Twój magazyn znajduje się na dysku komputera. Nie musisz zajmować się wysyłką, bo twoje produkty wysyłają się same.

To, że jest to proste, nie znaczy, że jest łatwe. Poza zrozumieniem idei zarabiania na wiedzy, powinieneś też orientować się nieco w technologii jaka jest do tego potrzebna. Aby ci to ułatwić, przygotowałem specjalny warsztat uzupełniający do zarabiania na wiedzy.

Od razu w pierwszej sesji warsztatów „Zarabiaj Na Wiedzy” zostajesz wyposażony we wszystko co potrzebujesz aby zacząć. W ciągu kilku dni, a może nawet i godzin budujesz swoje pierwsze strony internetowe, we własnej domenie i na własnym hostingu. Nie są to jednak byle jakie strony, tylko specjalne strony do zarabiania na wiedzy, podane w podstawowym programie Wandy Loskot.

Na drugiej sesji zaczynasz tworzyć swój pierwszy produkt oparty na wiedzy. Krok po kroku przeprowadzam Cię przez stworzenie pierwszego własnego ebooka oraz pierwsze dźwiękowe nagranie.

W trzeciej sesji koncentrujemy się na budowaniu listy. Potrzebujesz do tego specjalne strony, nazywane Wyciskaczami. Dostaniesz ode mnie gotowe szablony do tego.  Bez problemu stworzysz swoją własną stronę do zapisywania, dokładnie taką jak choćby ta tutaj.

Kluczem do efektywnego marketingu w internecie jest regularne utrzymywanie kontaktu z klientami i potencjalnymi klientami. W tym celu wykorzystaj autorespondery. W czwartej sesji pomogę Ci napisać w nim kolejne emaile, powiem Ci jak je spersonalizować i ustawię, że będą się same wysyłały. Wystarczy, że przejdziesz i wykonasz krok po kroku to samo co zobaczysz na przygotowanym przeze mnie wideo.

Najcudowniejsze w zarabianiu na wiedzy jest to, że możesz zarabiać kiedy śpisz, czy też kiedy jesteś na wakacjach. Nie tylko marketing, ale również  płatność, dostawa i obsługa klienta mogą odbywać się całkiem automatycznie. Wanda podała dokładnie jak taki proces powinien cały przebiegać. A ja go zrealizowałem i podaję Ci gotowego w piątej sesji warsztatów. Wystarczy tylko, że wypełnisz treścią przeze mnie szablony i wrzucisz je na serwer.

Czas na produkcję multimedialnych zasobów. Dziś w internecie właśnie na tym najlepiej się zarabia. Z jednej strony wykorzystując audio i wideo do marketingu, a z drugiej strony do produkcji produktów opartych na wiedzy. Dlatego w szóstej sesji wprowadzam Cię w podstawy produkcji filmów i organizacji telekonferencji. Z kolei siódmą sesję w całości poświęciłem na produkcję pierwszych filmów w Camtasia Studio, moim podstawowym narzędziu pracy. Bez Camtasia Studio nie wyobrażam sobie mojego dzisiejszego biznesu.

W końcu dochodzimy do momentu, kiedy zaczynamy szlifować to co robisz pod kątem efektywności i skuteczności. W tym celu pomogę Ci wdrożyć na Twoich stronach najnowocześniejsze narzędzia do mierzenia i testowania skuteczności stron internetowych Google Analytics i Optymalizator Google.

Co do ostatniej sesji, to długo się zastanawiałem czy ją dodać do tego warsztatu. Są to bowiem nagrania już na nieco wyższym poziomie. Testowanie i optymalizacja to już majstersztyk internetowego marketingu. Wiedza jak korzystać z Optymalizatora Google sprawi, że wielokrotnie możesz poprawić konwersję na swoich stronach. Jeżeli ciągle zastanawiasz się co ma większy wpływ na otrzymywanie zapytywań ze strony internetowej, to ta jedna sesja sprawi, że będziesz mieć strony, które same się optymalizują pod kątem jak największej konwersji. Ciągle zastanawiam się, czy tę sesję zostawić w tym warsztacie…

Ale póki co, jeśli zapiszesz się teraz na ten warsztat, to masz zagwarantowany dożywotni dostęp do tych wszystkich sesji. Nawet jeżeli cokolwiek bym postanowił w przyszłości zmienić. Ty dostaniesz cały komplet!

A do tego jeszcze, jeżeli cokolwiek z tego co tu napisałem wyda Ci się niejasne, to na warsztacie znajdziesz 13 i pół godziny nagrań wideo z konsultacji z uczestnikami poprzedniej edycji. Wszystkie nagrania są szczegółowo opisane za pomocą wygodnego menu. Tak więc nie musisz wcale oglądać tego wszystkiego. Wybierasz tylko to, co najbardziej potrzebujesz w danej chwili, klikasz i podglądasz jak to zrobić.

Dla pierwszych osób przygotowałem dodatkowe bonusy. Tak więc nie zwlekaj. Jeżeli chcesz w końcu ruszyć z zarabianiem na wiedzy, to dowiedz się więcej na ZarabianieNaWiedzy.pl