Pilot i telewizorWracam właśnie z konferencji z Warszawy. Dawno już nie byłem na takim spotkaniu. Muszę przyznać, ze się odzwyczaiłem i zaczynają mnie męczyć takie wyjazdy.

Myślę, ze nie jestem jedynym, któremu nie odpowiada wczesne wstawanie na pociąg, uciążliwy sąsiad w czasie jazdy, który za bardzo się wyperfumował, szukanie sposobu dostania się z dworca na spotkanie w obcym mieście, stanie w kolejce do rejestracji, brak czasu na pożądny posiłek czy odpoczynek w ciągu dnia oraz wielogodzinna siedząca pozycja.

Takie spotkania są jak najbardziej przydatne, bo można nie tylko zdobyć wiedzę z pierwszej ręki ale przede wszystkim spotkać osobiście wspaniałych ludzi. To była chyba najcenniejszą rzecz z tego wyjazdu. Cieszę się, ze poznałem osobiście wielu moich czytelników, słuchaczy oraz niektórych Internetowych Milionerów. Dobrze, że Piotr zorganizował te konferencje i wspaniale, że podzielił się z nami swoimi najnowszymi doświadczeniami.

Następnym razem jednak wybiorę się na 3 dni, przyjeżdżając dzień wcześniej. Nie tylko będę bardziej wypoczęty, ale będę też miał czas na dodatkowe spotkanie towarzyskie w gronie ekspertów po konferencji (Krzysztofie, żałuję, ze nie pomyślałem o tym wcześniej:)

Jednocześnie jeszcze bardziej niż dotąd doceniam spotkania w Internecie. Jaka wygoda i komfort w porównaniu do wyjazdu na kilka dni, z wielogodzinna podróżą do obcego miasta! Jestem pewien, ze coraz więcej ludzi będzie w najbliższych latach doceniać szkolenia on-line.

Mozesz wstać rano, jakby sala konferencyjna była po drugiej stronie Twojej ulicy. A nawet więcej. Nie musisz przecież nawet się ubierać. Miałem u siebie uczestników warsztatów, którzy zdradzili mi później, ze byli rano na warsztatach w… szlafroku.

Masz ochotę zrobić sobie coś do picia czy do jedzenia? Nie krępuj się. Nikomu nie będą przeszkadzać zapachy czy hałas. Musisz zrobić sobie przerwę na toaletę? Nie musisz się krepować.

Szkolenia on-line stają się czymś takim, jak oglądanie telewizji w porównaniu do wyprawy do kina. Co częściej robimy? Będziemy jeździć na szkolenia, tak jak chodzimy od czasu do czasu do kina. Jednak proporcje stopniowo będą się coraz bardziej zmieniać w kierunku większego wykorzystania Internetu.

Dlatego jeżeli myślisz o tym, ze chcesz zarabiać ucząc innych ludzi, to koniecznie przygotuj się na działalność on-line. Nauczanie w sieci w coraz mniejszym stopniu różni się od nauczania w realu. Nadal te różnice są co prawda spore, ale dzięki multimediom szybko to się zmienia.

Dlatego już dziś zainteresuj się zarabianiem na szkoleniach w Internecie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć od czego zacząć, na czym to wszystko polega i jak sprawić aby inni chcieli płacić w Internecie za Twoja wiedzę, to koniecznie zainteresuj się zarabianiem na wiedzy.