Kiedy podczas II Konferencji CzasNaE-Biznes Piotr Majewski przedstawił swój najskuteczniejszy sposób na budowanie listy – metodę Integration Marketing, znowu uświadomiłem sobie jak potężnym narzędziem marketingowym jest zaawansowany autoresponder Fump.

Już od jakiegoś czasu wiedziałem, ze w Fumpie jest nadzwyczajny rodzaj programu partnerskiego. Teraz dowiedziałem się, ze jest to właśnie Integration Marketing. Piotr wspomniał na wykładzie jak można teraz użyć do tego Implebota. Jednak fakt, że w Fumpie ta funkcjonalność jest zintegrowana w połączeniu z wieloma współpracującymi ze sobą listami sprawia, że siłę tej metody marketingowej można jeszcze bardziej zwielokrotnić.

W lipcu Lech Nowak pomógł mi wdrożyć to rozwiazanie na jednej z list i już niedlugo będziesz mieć możliwość poznania zasady Integration Marketingu w zaawansowanej wersji w Fumpie. W sobotę zaczynamy trzecią część Arcymistrza Zaawansowanego Autorespondera i objaśnimy jak zastosować potęgę Fumpa do szybkiego budowania listy.

Właśnie ogłosiliśmy dodatkowe zapisy z przyspieszonym kursem uzupełniającym. Jeżeli jesteś na emailowym kursie obsługi zaawansowanego autorespondera Fump, to na pewno otrzymasz od nas wiadomość w tej sprawie.