Żeby zarabiać na wiedzy kiedy śpisz musisz najpierw przejść pewien proces. Na zegarze, który pokazałem na ostatnim szkoleniu na temat sprzedaży produktów informacyjnych zaczynamy ten proces o godzinie 12 a kończymy o 21. O godzinie 22 idziemy spać, aby dalej zarabiać.

Jeśli chcesz zarabiać kiedy śpisz, sprawdź która godzina jest na twoim zegarku, a wtedy powiem ci gdzie znajdziesz dalsze wskazówki co zrobić, aby zbliżyć się do tego celu. Jeśli nie wiesz o co chodzi, to najpierw zobacz nagranie ze szkolenia na temat sprzedaży produktów informacyjnych.

A jeśli wiesz o co chodzi, czytaj dalej…

Jeśli napiszesz w komentarzu poniżej która jest godzina na twoim własnym zegarze zarabiania na wiedzy w internecie, weźmiesz udział w losowaniu bezpłatnego udziału w warsztacie, który pomoże ci wykonać następny krok. Dostaniesz taki warsztat, który właśnie dla ciebie będzie najbardziej odpowiedni.

Napisz, który warsztat chciałbyś wygrać? Listę warsztatów znajdziesz w zakładce Warsztaty. Jeżeli nie wiesz co wybrać, to ostateczną nagrodę wybierzemy razem po wspólnej analizie twojej aktualnej sytuacji.

Oprócz podania godziny, napisz jaki jest twój cel na przyszły rok – to jest dodatkowy warunek zakwalifikowania się do konkursu. Co chcesz osiągnąć w zakresie zarabiania na wiedzy w 2011 roku?

Losowanie na żywo w internecie planuję we wtorek 21 grudnia 2010 r. o godz. 20:00 w programie Telewizji Internetowych Sprzedawców. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać tylko do czasu rozpoczęcia audycji.