Na dalszej części szkolenia „Jak zbudować serwis do sprzedaży wiedzy” pokazałem 3 kluczowe mechanizmy z których składa się zarabianie na wiedzy. Oto ten fragment:

[yt1]RE6R2nOOB_A[/yt1]

Później skupiłem się na trzecim kółku, czyli serwisie do sprzedaży. Zamierzałem bowiem zorganizować w najbliższym czasie warsztat z budowania takich serwisów w internecie.

Po ostatnich komentarzach widzę jednak, że chyba zbyt szybko tym się zająłem. Okazuje się, że większość z was jest jeszcze na wcześniejszych etapach drogi do zarabiania kiedy się śpi.

Myślę więc o tym, żeby zacząć od początku, ale za to systematycznie. Aby w ciągu kilku miesięcy przejść od godziny 12:00 do godziny 21:00 na zegarze zarabiania na wiedzy.

Tak myślę, aby od nowego roku, tydzień po tygodniu poprowadzić cię za rękę krok po kroku. Aż do godziny 22:00, żebyś w końcu zaczął zarabiać kiedy śpisz.

Co myślisz o takim dłuższym, kompleksowym programie szkoleniowym? Co myślisz o tym, abym co tydzień był z tobą i przeprowadził cię przez te wszystkie zawiłości techniczne i nie tylko? Od grupy docelowej, przez blog, przyciąganie na autoresponder, stworzenie produktu, aż do integracji z płatnościami on-line, wraz ze wdrożeniem tego wszystkiego. Abym pomógł ci osobiście…

Warsztat z budowania serwisów do sprzedaży wiedzy byłby tego częścią, ale dopiero na końcu, kiedy będziesz już mieć system marketingowy oraz choćby częściowo własny produkt. Kluczem takiego programu byłoby systematyczne wdrażanie zarabiania na wiedzy w życie. W ten sposób w 2011 roku mógłbyś zacząć zarabiać kiedy śpisz.

Co ty na to?

Czy naprawdę mam odłożyć warsztat z wdrażania serwisów do sprzedaży wiedzy na później? Drodzy Czytelnicy, proszę o pomoc w podjęciu decyzji.