W związku z udostępnieniem właśnie przez Wandę Loskot zapisów na szkolenie “Zarabiaj Na Wiedzy” przygotowałem wideo, na którym krok po kroku pokazuję w jaki sposób ja wdrożyłem w życie

Kiedy w 2008 roku rozpoczynałem kurs “Zarabiaj Na Wiedzy” nie przypuszczałem, że stanie się on moim podstawowym przewodnikiem po zarabianiu w Internecie. Podczas pierwszej edycji realizowałem wszystkie zadania, które były podawane na końcu każdej sesji. Dzięki temu już podczas trwania kursu pojawiły się pierwsze efekty. Również finansowe!

Wiem, że dla wielu osób dużym problemem było wtedy pokonanie bariery technologicznej. Widząc, jak ja sobie radzę, niektórzy z nich zwracali się do mnie o pomoc. Pierwsze moje warsztaty zorganizowałem właśnie z potrzeby osób, które brały udział w “Zarabiaj Na Wiedzy”.

Jeżeli dotąd nie zarabiasz na wiedzy, to teraz będziesz mieć nie lada okazję, aby to w ciągu kilku tygodni zmienić. Przez najbliższy czas nie tylko będziesz mieć możliwość nauczenia się od Wandy Loskot,  jednego z najlepszych ekspertów od zarabiania na wiedzy w Internecie, ale dodatkowo również ja pomogę Ci wdrożyć od strony technologicznej to czego się dowiesz.

Zacznij od obejrzenia wideo, które dla ciebie przygotowałem na stronie http://www.ZarabianieNaWiedzy.pl

Dzięki temu dostaniesz też ode mnie informacje o warsztacie, który przeprowadzi cię przez wszystkie zawiłości techniczne zarabiania na produktach informacyjnych. Dzięki temu nie tylko dowiesz się jak zarabiać w Internecie, ale również od razu wdrożysz to w życie. Dostaniesz ode mnie skrypty i instrukcje. Będzie też okazja do konsultacji na żywo przez Internet. Będziesz mógł zajrzeć na ekran mojego komputera, a także ja będę mógł zajrzeć na Twój, aby jak najlepiej wytłumaczyć Ci co i jak powinieneś zrobić.

Będziesz mieć pewność, ze w tym przypadku technologia nie ograniczy Cię aby wreszcie szybko zacząć zarabiać w Internecie.

Wejdź już teraz na stronę http://www.ZarabianieNaWiedzy.pl, a otrzymasz wkrótce ode mnie pierwsze instrukcje.