Jeśli jesteś zapisany na SztukaInstrukcjiWideo.pl (a jeśli nie jesteś, to zrób to jak najszybciej), to właśnie otrzymałeś dostęp do 40 inspiracji na instrukcje wideo w biznesie. Zostały one niedawno przedstawione na szkoleniu na żywo w internecie. W ciągu ostatnich kilku dni opracowałem z tego w programie Camtasia Studio zupełnie nowatorskie nagranie wideo.

Jak już mam nadzieję zdążyłeś się przekonać, jest to interaktywna instrukcja wideo, na której możesz klikać na wszystkie 40 obrazków inspirujących do pomysłów. Uczestnicy spotkania na żywo zdecydowali, które z pomysłów zostały przeze mnie omówione w pierwszej kolejności.

Teraz ty również przez najbliższy tydzień, tyle że już o dowolnej dla siebie godzinie, możesz zabawić się i polować na te wszystkie pomysły, klikając na wybrane obrazki. A przy okazji poznać sposoby wykorzystania instrukcji wideo oraz możliwości programu Camtasia Studio, za pomocą którego to wszystko zostało zrobione.

Wszystkie przykłady pokazane na wideo będą szczegółowo przedmiotem warsztatu “Sztuka Instrukcji Wideo”. Uczestnictwo w warsztacie sprawi, że nauczysz się nie tylko jak to wszystko zrobić. Będzie to zorganizowane w taki sposób, że w tym samym czasie wdrożysz w życie od razu kilka tych najważniejszych pomysłów, tych które przyniosą ci najszybsze korzyści w zarabianiu w internecie.

Warsztat “Sztuka Instrukcji Wideo” będzie prowadzony na kilku poziomach potrzeb i zaawansowania w biznesie. Tak więc jeżeli choć przez moment przeglądając te wszystkie 40 inspiracji i pomysłów pomyślałeś, że coś z tego może ci się przydać, to na pewno znajdziesz odpowiednią propozycję dla siebie.

Ale to dopiero w poniedziałek. Wtedy właśnie ostatecznie ruszą zapisy na ten największy i najlepszy mój warsztat. Dlaczego najlepszy? Bo z ogromnym doświadczeniem. Przez ponad 3 lata nagrałem setki godzin nagrań i stworzyłem jakieś tysiąc instrukcji. To będzie moje największe wydarzenie w tym roku i najlepszy jaki dotąd stworzyłem produkt szkoleniowy.

A już teraz możesz wygrać gratisowy udział w podstawowym poziomie warsztatu lub otrzymać tej samej wartości zniżkę na wyższe poziomy. Oto co musisz zrobić:

Napisz w komentarzu poniżej:

  1. Który jeden z omówionych na wideo pomysłów najbardziej ci się spodobał i dlaczego?
  2. Podaj własny pomysł na wykorzystanie wideo, który NIE BYŁ omówiony na interaktywnym szkoleniu “40 pomysłów na wideo”.

Nagrodę otrzymają trzy osoby, które zostaną wybrane przez widzów Telewizji Internetowych Sprzedawców podczas programu na żywo we wtorek 16 listopada o godz. 20:00. Jeżeli zwycięzca zakupi wcześniej udział w warsztacie, to otrzyma zwrot wpłaconej kwoty lub nadpłaty.

Nowe pomysły nie mogą się powtarzać, więc kto pierwszy jakiś pomysł poda, ten się liczy. Musi to być jednak pomysł, którego nie było wśród odsłoniętych i omówionych przeze mnie pomysłów na filmie. Tak więc koniecznie obejrzyj najpierw nagranie i dopiero wtedy dopisz własny pomysł. Jeśli chodzi o pomysł, który ci się najbardziej spodobał, to oczywiście te pomysły mogą się powtarzać.

Pomysły mogą być dowolne, byle by miały uzasadnienie dla wykorzystania w biznesie. Warto takie uzasadnienie podać. W trakcie programu Telewizji Internetowych Sprzedawców podam, czy da się te pomysły zrealizować w Camtasia Studio.

Zgłoszenia można wpisywać do niedzieli 14 listopada.

Uwaga! Jeśli nie jesteś jeszcze zapisany na stronie SztukaInstrukcjiWideo.pl, to możesz to jeszcze zrobić teraz. Po zapisaniu od razu wyświetli ci się nagranie ze szkolenia, na którym pokazuję jak po kolei tworzy się instrukcje wideo. Dopiero po potwierdzeniu swojego adresu email, klikając w link który ci wyślę, otrzymasz dostęp do interaktywnego nagrania ze wspomnianymi 40 pomysłami na wideo.