W tym roku mamy bardzo długie Święta Bożego Narodzenia. Aby przesyłki doszły przed Wigilią trzeba było je wysyłać najpóźniej w piątek 19 grudnia. Przynajmniej u mnie poczta z takim terminem wyrobiła się do wtorku. Jeżeli ktoś korzysta z kuriera, to może udało mu się nadać coś jeszcze w poniedziałek. Jednak wiem, że wielu kurierów nie wyrabia się już w tym okresie i zawsze jest duże ryzyko aby nadawać przesyłki na ostatnią chwilę.

Teraz już po wszystkim. Możesz już odpocząć. Masz kilka dni przed sobą, które warto poświęcić na odpoczynek od sprzedaży.

Większość z nas odpoczywa w rodzinnym gronie. Jednak nie wszyscy. Niektórzy stawiają sobie nawet w tym okresie spore wyzwania. Tak się złożyło, że mój brat Dominik Szmajda podróżuje właśnie po Afryce. Oto jego blog z relacjami z podróży: www.AfrykaDominika.blogspot.com. Z kolei brat mojej żony Jarosław Żurawski wspina się właśnie w Himalajach na Nanga Parbat. Można śledzić relacje SMSowe z tej wyprawy na www.blogk2.com. Totalnie dwie skrajności! W jednym miejscu upał, w drugim coraz większe zimno.

No cóż, ja w tym roku też przeżyłem niezłą podróż – do USA. Teraz spędzam czas w gronie rodzinnym i wspominamy tę naszą wyprawę za ocean. Powiesiliśmy na choince przywiezioną ozdobę świąteczną – torbę pełną symboli Nowego Jorku :)

Z ciekawości sprawdziłem jak teraz wygląda Nowy Jork, na Gwiazdkę.

[yta]nndW1r2YHLU[/yta]

Wesołych Świąt!

PS. Ciekaw jestem ja Ty spędzasz Święta?