Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/klienter-sprzedawca/public_html/sprzedawcainternetowy.pl/wp-content/plugins/woothemes-shortcodes-1.0/functions/admin-shortcodes.php on line 1750

Każdy rok jest rokiem przemian. Szczególnie przypominają o tym Święta Wielkanocne. Z punktu widzenia sprzedaży internetowej ten rok 2014 jest… przemianą w kierunku ożywiania. Dokładnie jak dzisiejszy dzień!

Jak wspominałem kilka tygodni temu podczas cotygodniowego szkolenia na żywo, poznański Stary Browar na te Święta dał nam możliwość ożywiania zająca. Jeśli nie byłeś w Poznaniu, to dziś możesz ożywić mojego zająca :)

Ożyw zająca Starego Browaru

Kliknij, aby powiększyć obrazek

Wystarczy pobrać aplikację na smartfona lub tablet (na Androida lub urządzenia iPad/iPhone).

Oprócz tego, że dziś możesz ożywić mojego zająca, to najważniejsze, że możesz też wydrukować, pokolorować i ożywić swojego zająca. Pobierz plik PDF w zającem w formacie A4

Możesz na przykład wydrukować wszystkim domownikom, dać każdemu kredki i niech każdy pomaluje swojego. A potem ożywiajcie każdego z zajęcy i oceniajcie, który jest najładniejszy :)

Życzę dużo dobrej zabawy w te niezwykle ważne Święta!

Mirek Szmajda

Ożyw zająca

  • Pobierz aplikację i zeskanuj nią zająca z ekranu czy kolorowanki
  • Łaskocz, głaszcz i baw się zającem!
  • Zrób zdjęcie i wyślij swoim znajomym e-mailem lub umieść na Facebooku

   

Poznaj nowe sposoby na pozyskiwanie klientów z urządzeń mobilnych.