Historie allegrowiczów - logoMam przyjemność poinformować, że moja historia na Allegro zwyciężyła w tym miesiącu w konkursie historii allegrowiczów. Tę miłą wiadomość w imieniu Zespołu Allegro przekazała mi Alicja Michalak, która za pośrednictwem kuriera przesłała kartkę z gratulacjami oraz zestawem upominków.

Zycięska historia allegrowicza

W swojej historii allegrowicza wspomniałem o moich pierwszych kontaktach z Allegro, późniejszym rozpoczęciu stałej sprzedaży, jej rozwoju oraz wydarzeń które sprawiły, że prowadzę ten oto blog. Wspominam tam również o mojej nowej akcji „Zacznij Od Allegro”.

W tym miejscu chciałbym Tobie Czytelniku jak najbardziej podziękować za to, że zaglądasz na ten blog. Bez Ciebie to co robię nie miałoby sensu.

Moim celem jest pomaganie Tobie w rozpoczęciu i rozwijaniu sprzedaży na Allegro. To, że sprzedaję w tej chwili na Allegro jest teraz dla mnie przede wszystkim polem doświadczalnym, na którym sprawdzam wiedzę, którą później Tobie przekazuję, tutaj oraz w akcji „Zacznij Od Allegro”.

Wraz z rozwojem Grupy Allegro zamierzam sprawdzać, testować i wykorzystywać wszystkie ich serwisy. Zamierzam pokazywać w jaki sposób możesz wykorzystać siłę marki Allegro, ich kanałów dystrybucji i pozyskiwania klientów wraz z systemem aukcyjnym, sklepami Allegro, platformą sklepową iStore oraz Ceneo.

Zwycięską historię allegrowicza znajdziesz tutaj.