Kiedy w 2006 roku zapisywałem się na pierwszy program Wandy Loskot nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to przyczyną jednych z najważniejszych zmian w moim życiu. Wtedy zajmowałem się jeszcze wydawnictwem, poligrafią, prowadziłem organizacje wyjazdów na naukę za granicę oraz sprzedawałem na Allegro. Miałem do czynienia ze sprzedażą internetową, ale nawet nie myślałem o tym, żeby w tej dziedzinie jako ekspert odnosić sukcesy.

Pierwszy program Wandy, który dziś nazywa się „Dynamiczny Rozwój Firmy”, zmienił całkowicie moje podejście do biznesu. Przede wszystkim usystematyzował zarówno moją wiedzę i dał gotowy system rozwijania biznesu. To sprawiło, że powoli zacząłem sobie zdawać sprawę co tak naprawdę mnie pasjonuje i w czym najłatwiej, wręcz w naturalny sposób, mogę zostać zauważalnym na rynku ekspertem. Po kilku miesiącach ruszyłem ze swoim blogiem SprzedawcaInternetowy.pl i zacząłem świadczyć usługi i pomoc innym w sprzedaży internetowej.

Kiedy zapisałem się na następny program „Zarabiaj Na Wiedzy”, to znowu nie zdawałem sobie sprawy, że są jeszcze inne sposoby zarabiania na wiedzy eksperckiej niż tylko świadczenie usług. Ten program niesamowicie popchnął mój biznes do przodu i wtedy dopiero zacząłem zarabiać pasywnie w internecie.

Dziś z całkowitą pewnością mogę powiedzieć, że to właśnie Wanda Loskot jest sprawcą tego, że zarabiam jako liczący się ekspert. Kiedy startowałem wcale nie było to dla mnie takie oczywiste. Miałem obawy i wątpliwości. Nie wiedziałem też jak za to się wszystko zabrać, aby przekuć moją wiedzę w pieniądze oraz jak sprawić, aby być jeszcze lepszym ekspertem. Powiem nawet więcej, Wanda pomogła mi uświadomić sobie, że to co już wiem, jest warte tego, aby inni płacili za to dużo więcej niż ja to początkowo wyceniałem.

U mnie to dochodzenie do sukcesu trwało kilka lat. Dlatego teraz niezmiernie się cieszę, że jest nowy program, który tę do drogę do sukcesu eksperta może innym przyspieszyć. Sam też z tego programu korzystam, aby jeszcze bardziej ugruntować swoją pozycję eksperta oraz wejść na nowe rynki.

Właśnie ruszyły zapisy na „Sukces Eksperta”, program który każdemu, kto chce zarabiać jako ekspert, rozkłada czerwony dywan na drodze do sukcesu. Jest to szkolenie, na którym dostaniesz gotowe recepty jak z zupełnie nieznanej nikomu osoby dojść do popularności w swojej branży i czerpać z tego godziwe zyski.

Program nie tylko podaje gotową wiedzę, ale Wanda prowadzi go w taki sposób, że zmusza od razu do działania:

  • poprzez niezwykle ciekawe ćwiczenia,
  • przez obserwację podejścia innych,
  • przez analizę tych podejść,
  • na konkretnych zadania do wykonania przez ciebie.

W efekcie jesteś prowadzony za rękę i jeżeli tylko zaangażujesz swój czas w spotkania z Wandą, to jesteś skazany na sukces.

Ja spotkałem się z Wandą na tym programie osobiście, podczas jej pobytu w Polsce. Wtedy po raz pierwszy ten program został poprowadzony. Teraz pojawia się ponowna okazja do spotkań. Tym razem na odległość. Bez konieczności podróżowania, wyjeżdżania z domu, nocowania w hotelach itp.

Poza tym ten program teraz będzie rozłożony w czasie. Bardzo się z tego cieszę, bo w ten sposób spokojnie będzie można zrealizować wszystkie zawarte w nim zadania i nawet jeżeli nie będzie ci pasować termin spotkania, możesz korzystać z nagrać i zadawać pytania w wolnym czasie na forum.

Nic jednak nie zastąpi spotkań na żywo z Wandą. Choćby tych przez internet. Dlatego to jest niebywała okazja, aby zapisać się na „Sukces Eksperta” właśnie teraz. Obawiam się, że nieprędko, jeżeli w ogóle, ten program będzie organizowany ponownie ze spotkaniami na żywo.

Poza tym, jak to zwykle u Wandy bywa, najlepsza cena jest zawsze na początku. Dlatego, jeżeli czujesz się ekspertem lub chcesz się nim stać, to koniecznie zapisz się już teraz.

Do zobaczenia na „Sukcesie Eksperta”!