W przyszłą sobotę, 5 czerwca, wybieram się na spotkanie z moim mentorem Wandą Loskot, która właśnie przylatuje z USA do Polski na specjalny całodzienny warsztat „Sukces Eksperta” w hotelu Mariott w Warszawie. Również Ciebie zapraszam na ten warsztat!

To szkolenie jest dla tych wszystkich, którzy lubią pomagać innym i chcą na tym zarabiać. Niebywała okazja do bardzo intensywnego treningu, dzięki któremu nareszcie zapewnisz sobie pozycję cenionego eksperta. I to takiego od którego klienci sami chcą kupować!

Masz możliwość spotkania się z osobą, która najbardziej przyczyniła się do tego, że dziś zarabiam w internecie jako ekspert. To będzie pierwsza od dwóch lat okazja do bezpośredniego spotkania z Wandą Loskot. I to w dodatku na seminarium dla tych, którzy chcą więcej zarabiać jako eksperci.

[ytw]xiAvZZL_PV4[/ytw]

Moja działalność jako Sprzedawca Internetowy zaczęła się właśnie od takiego spotkania z Wandą. Teraz również ty masz szansę zajść co najmniej tak daleko jak jak. Wystarczy, że wybierzesz się na seminarium „Sukces Eksperta” do Warszawy w sobotę 5 czerwca.

Zgłaszając się wcześniej, możesz posłuchać gratisowego audio kursu dla ekspertów. A wczoraj Wanda postanowiła dodać bezpłatnie każdemu uczestnikowi seminarium w Warszawie swój główny flagowy program „Dynamiczny Rozwój Firmy” (kiedy o tym usłyszałem, chciałem od razu zadzwonić do Wandy, aby tego nie robiła, ale już było za późno – opublikowała tę informację na blogu).

Zdradzę Ci w sekrecie, że już dla samego tego programu, dostępnego od razu przez internet, warto się zapisać. Dla mnie jest to fundament strategii budowania mojej firmy. Bez tego programu nie wyobrażam sobie mojego biznesu. Z resztą przekonasz się sam, kiedy zaczniesz słuchać nagrań z niego i kiedy też mnie tam usłyszysz.

Miałem tę przyjemność, że mogłem odwiedzić Wandę na jej zaproszenie w USA na Florydzie. Spędziłem tam fantastyczny tydzień.

Na plaży z najbielszym na świecie piaskiem w Sarasocie

Na plaży w Sarasocie, z najbielszym na świecie piaskiem

Ty nie musisz jechać tak daleko. Wystarczy, że wybierzesz się do Warszawy. Już 5 czerwca możesz się spotkać z Wandą Loskot i poznać sekrety ekspertów. Ja też tam będę i bardzo się ucieszę kiedy również Ciebie będę mógł spotkać tam osobiście.

Jestem pewien, że nikogo, kto ma już dość czekania na okazje i chciałby wreszcie zacząć zarabiać solidne pieniądze nie stać na straty spowodowane nieobecnością na tych warsztatach.

W przyszłą sobotę, 5 czerwca,
wybieram się na spotkanie z moim
mentorem Wandą Loskot, która
właśnie przylatuje z USA do Polski
na specjalny całodzienny warsztat
„Sukces Eksperta” w hotelu Mariott
w Warszawie: