Już można zapisywać się na najbardziej multimedialny i najbardziej rozbudowany warsztat z wykorzystania instrukcji wideo w biznesie.

Nigdzie nie znajdziesz takiej ilości informacji na temat wykorzystania programu Camtasia Studio w praktyce co tutaj. Nawet szukając wśród kursów w języku angielskim.

Na żadnym dotąd moim warsztacie nie było tyle ćwiczeń praktycznych co znajdziesz tutaj. To jest najbardziej rozbudowany program szkoleniowy jaki dotąd stworzyłem. Mam nadzieję, że cię na nim nie zabraknie.

W komentarzach poniżej możesz zadawać pytania odnośnie warsztatu.

Pierwsze osoby otrzymały już link do zapisów i okazję do skorzystania ze zniżki. Na niektórych poziomach programu jest ograniczona liczba miejsc. Jeśli otrzymałeś link, nie przegap okazji i zapisz się już teraz. Jeśli nie otrzymałeś linku, musisz jeszcze poczekać na swoją kolejkę.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję Camtasia Studio, aby wziąć udział w warsztacie?

Tak. Jeśli nie instalowałeś wcześniej jakiejś wersji Camtasia Studio, to nie musisz od razu jej kupować. Na początku możesz skorzystać z dowolnej nieinstalowanej wcześniej wersji próbnej na 30 dni.

Która wersja Camtasia Studio będzie wykorzystywana na warsztacie?

Warsztat „Sztuka Instrukcji Wideo” oparty jest na Camtasia Studio 7.1. Ale będą też wskazówki jak analogicznie robi się pewne rzeczy w Camtasia Studio 6. Nie wszystko da się zrobić w starszych wersjach, ale możesz skorzystać z warsztatów mając na początek dowolną poprzednią wersję oprogramowania.

Czy potrzebuję jakiegoś dodatkowego oprogramowania oprócz Camtasia Studio?

W trakcie warsztatów będziemy korzystali również z wielu innych programów. Nie musisz niczego jednak kupować. Wszystko będzie bazować na wersjach bezpłatnych lub testowych.

Czy można zapłacić przez PayPal?

Tak. Jeśli chcesz zapłacić przez PayPal, to po prostu wyślij odpowiednią aktualną kwotę na mirekMAŁPAsprzedawcainternetowy.pl.

Masz inne pytanie? Wpisz je w komentarzu poniżej…