Chcąc publikować na blogu nie tylko teksty, ale również dźwięk zostałem zmuszony do przeniesienia mojego blogu z serwera WordPress.com na mój własny serwer. Od dawna planowałem już to zrobić. Z tygodnia na tydzień zadanie to było jednak przekładane.

Dotąd nie było to aż tak bardzo konieczne. Rozpoczynając publikowanie można z powodzeniem robić to na serwerze WordPress.com. Bez większego problemu można później przenieść wszystkie artykuły wraz z ilustracjami, kategoriami (tematami) i komentarzami. Jedyne ograniczenie to wielkość pliku z danymi. W praktyce polecam zrobić to maksymalnie w ciągu roku. Choć zależy to oczywiście od długości tekstów oraz częstotliwości publikowania.

Wygląd nowego blogu będę jeszcze dopracowywał. Ale póki co skupię się w najbliższym czasie na nowych tekstach. Tym bardziej, że ostatnio bardzo dużo się dzieje w polskim e-commerce, a szczególnie w Allegro. Dlatego już wkrótce wystartuję z nowym projektem, który będzie skoncetrowany na pomaganiu w stworzeniu i rozwoju biznesu na Allegro. Aby nie przeoczyć, zapisz się na biuletyn sprzedawcy internetowego.