Jeśli od jakiegoś czasu przymierzasz się do którychkolwiek z moich warsztatów, to mam dla Ciebie ważną wiadomość. Już w najbliższym czasie będziesz mieć nareszcie okazję do zapisania się po niezwykle promocyjnej cenie!

Będzie to jednak tylko jeden warsztat. Który?

To zależy od tego jakie masz potrzeby.

Wystarczy, że weźmiesz udział w konsultacji ze mną, którą planuję przeprowadzić w najbliższą środę. Nieważne o której godzinie masz czas. Dostosuję się do ciebie.

Poświęć tyle czasu ile możesz i potrzebujesz.

Jeżeli na przykład poświęcisz godzinę i dokładnie przesłuchasz i obejrzysz to, co nad czym dla ciebie pracuję, to od razu otrzymasz dużo pomocy ode mnie. Będzie to bowiem rodzaj przeszkolenia, wskazania metod sprzedaży które sam stosuję, dostosowanych do twojej sytuacji. Sam udział w konsultacji będzie więc dla ciebie niezwykle korzystny.

Jeśli nie masz dużo czasu i godzina to dla ciebie za dużo, to możesz wybrać krótszy wariant, nawet kilkuminutowy. W tym czasie zadam błyskawicznie kilka pytań i szybko przedstawię ci jakie masz możliwości rozwiązania swoich problemów.

Przygotuj się również na to, że będę nieugięty. Jeżeli okaże się, że twoje oczekiwanie nie są przeze mnie do spełnienia, to będę wobec ciebie szczery i albo poświęcisz więcej czasu ze mną, albo nie będę ci zawracał głowy moim wsparciem.

Do części konsultacji zaprosiłem też Lecha Nowaka. Jeśli bowiem okaże się, że potrzebujesz już bardziej zaawansowanych rozwiązań, chcesz szybko przełożyć dotychczasowy sukces w sprzedaży poza internetem na sprzedaż w sieci, bądź chcesz połączyć nowe rozwiązania z już posiadanymi, to wówczas już wspólnie z Lechem wyjaśnimy ci jak to się robi na większą skalę. Nie będziesz musiał zmagać się z tym już samemu, tylko możesz skorzystać z gotowego rozwiązania. To kosztuje, ale to bardzo opłacalna inwestycja.

Zgłoś się już teraz na konsultacje i skorzystaj z tej pomocy i jednorazowej promocji!