Jedną z moich największych pasji jest taniec. Od wielu lat tańczę sportowo taniec towarzyski. Dzięki temu hobby poznałem moją żonę, z którą do dzisiaj tańczę.

W kwietniu tego roku zadebiutowaliśmy na turnieju w tańcach latynoamerykańskich w klasie sportowej B. Telewizja Polska nagrała relacje z naszych treningów i występów. Program został nadany w programie lokalnym TVP3 Poznań – zobacz poniżej.

http://youtu.be/uPaml-Ht0wY

Kariera sportowa w tańcu towarzyskim nauczyła mnie, że wielkie sukcesy nie przychodzą z dnia na dzień. Aby dojść do upragnionej klasy B musieliśmy spędzić kilka tysięcy godzin na parkiecie, przejechać mnóstwo kilometrów po Polsce, startując w kilkudziesięciu różnych turniejach tańca. Mieliśmy jednak wizję, cel i plan. Co prawda nie zawsze ten plan udawało się zrealizować tak, jak sobie na początku to zakładaliśmy. Jednak ostatecznie, dzięki wytrwałości i cierpliwości, osiągneliśmy to o czym od wielu lat marzyliśmy.

Będę do tej tanecznej pasji jeszcze wiele razy na tych stronach wracał. Sukces w sporcie wiele bowiem mnie nauczył. Często widzę w tym wiele analogii do sukcesów w innych dziedzinach życia.