Nasza główna usługa Klienter tak już się rozwinęła, że w efekcie teraz po kilku latach zbudowaliśmy fundament agencji interaktywnej i konsultingowej.

W naszym kilkuosobowym teraz Zespole zajmujemy się wdrożeniami internetowego planu marketingowego do pozyskiwania klientów z internetu dla małych firm. Tworzymy i łączymy w jedno strony internetowe, sklepy, autoresponder, system reklam. Dbamy o stałe zwiększanie ruchu z Google i innych źródeł. Szukamy stale nowych rozwiązań, które zwiększą sprzedaż przez strony internetowe. Regularnie świadczymy konsultacje na żywo on-line za pomocą naszego systemu do telekonferencji i pomagamy w praktyce wdrażać w życie wszelkie zalecenia.

Uważam, że dziś dziedzina e-commerce jest już na takim etapie, że nie tylko jedna osoba nie jest w stanie tego wszystkie ogarnąć, ale należy dalej dzielić bycie ekspertem na mniejsze specjalizacje. Dlatego teraz dalej rozwijamy nasz Zespół.

Zespół Specjalistów Klientera

Zespół będzie składał się z wąsko wyspecjalizowanych osób, którzy są zapaleńcami w swoich dziedzinach. Działalność w Zespole Klientera nie musi być Twoim i pozostałych członków Zespołu jedynym zajęciem, ale najważniejsze, aby to co robisz w Klienterze, było tym co Cię bardzo kręci i w czym chcesz się też rozwijać.

Tworzymy Zespół wyspecjalizowany w pozyskiwaniu klientów z internetu między innymi w oparciu o następujące usługi:

 • opracowanie strategii pozyskiwania ruchu na stronie
 • instalacje narzędzi do pozyskiwania ruchu i budowania listy
 • copywriting artykułów, poradników, emaili, opisów produktów
 • opracowanie motywów graficznych witryn
 • projekt i konfiguracja sklepu internetowego
 • pozyskiwanie klientów za pomocą reklam Google AdWords
 • dostosowywanie i rozwój witryn do potrzeb klientów
 • szkolenia dla klientów w zakresie nowych rozwiązań e-commerce

Jeśli w zakresie Twoich zainteresowań jest jedna z powyższych rzeczy lub też uważasz, że warto do tego dołożyć jeszcze coś innego, co ma wpływ na pozyskiwanie klientów z internetu, to przyłącz się do nas.

Czym jest Klienter?

Klienter jest to:

 1. Opracowana indywidualnie pod klienta strategia przyciągania ruchu i sprzedaży.
 2. Zestaw narzędzi internetowych instalowanych na naszym hostingu i udostępnianym klientom na zasadzie abonamentu. W skład tych narzędzi wchodzą przede wszystkim: strony internetowe z blogiem, autoresponder i sklep internetowy.
 3. Systematyczne szkolenia on-line z korzystania z narzędzi Klientera, innych narzędzi oraz metod rozwijania sprzedaży internetowej – wszystko nagrywane i udostępniane w formie nagrań wideo z ekranu komputera.
 4. Stała pomoc emailowa za pomocą systemu ticketowego .
 5. Co tydzień konsultacje przez internet za pomocą profesjonalnego systemu telekonferencji z podglądem ekranów.
 6. Systematyczna inspiracja i rozwój Specjalistów, ich usług oraz narzędzi Klientera, które prowadzą do stałego rozwoju sprzedaży internetowej u naszych klientów.

W jaki sposób będziesz pomagać w sprzedaży internetowej małym firmom?

Na początku z każdym klientem przeprowadzone będzie wdrożenie, w trakcie którego będziesz mieć możliwość udowodnienia jak dobrze znasz się na swoich fachu. Przez kilka tygodni, jesteśmy umówieni na cotygodniowe spotkania online. Na tych spotkaniach ustalamy szczegóły dotyczące usługi, którą wykonują poszczególni specjaliści.

Wybierz i wykonaj stałą wybraną usługę, która będzie miała mierzalny, możliwie szybki i duży wpływ na pozyskiwanie klientów z internetu. Za tę usługę otrzymasz konkretne wynagrodzenie, a im większą korzyść osiągnie klient, tym większa będzie to reklama kolejnych Twoich usług na przyszłość.

Po zakończeniu wdrożenia każdy klient trafia do Klubu Wsparcia Klientera w ramach którego:

 • może wysyłać zapytania do systemu pomocy,
 • korzysta z cotygodniowych spotkań on-line ze Specjalistami (które są też udostępniane w formie nagrań),
 • zamawia dodatkowe usługi u Specjalistów.

Dzięki Tobie i innym Specjalistom, małe firmy uzyskują:

 • gotowy produkt zwiększający ruch i sprzedaż w internecie;
 • dostęp do wysokiej klasy specjalistów
  • możliwość korzystania z wysokowyspecjalizowanych usług,
  • wiedzę od fachowców;
 • stale aktualizowane i rozwijane narzędzie do promocji w internecie;
 • kontakt z innymi sprzedawcami internetowymi, używającymi takiego samego narzędzia;
 • dostęp do szkoleń, instrukcji o sprzedaży internetowej i używanych narzędziach;
 • możliwość konsultacji, inspiracji i motywacji do rozwoju własnej sprzedaży internetowej.

Pamiętaj! Inspirują nas Klienci.

Klienci oczekują, że będą mieli efekty w postaci większej sprzedaży. Klienci oczekują od Ciebie i innych Specjalistów, że im pomożesz te efekty osiągnąć. Od Specjalistów oczekujemy więc, że będziesz pracować na efekty, a nie na liczbę przepracowanych godzin. Najważniejsze, że staniesz się wysokiej klasy Specjalistą, bo takim będziesz postrzegany przez innych w oparciu o efekty swojej pracy.

Dołącz do Zespołu Klientera!

Razem wszyscy uzyskują więcej.

Wybierz swoją specjalizację i zgłoś się na www.klienter.pl/praca.