Dziś otrzymałem wyniki głosowania internatów w konkursie Ekomersy 2013. Internetowe głosowanie wzbudziło bardzo dużo emocji i doprowadziło ogromnego zaangażowania niektórych z nominowanych firm. Widać, że wyróżnienie przyznawane na Targach E-handlu ma coraz większe znaczenie. To dobrze. Tylko czy aby na pewno najlepsze rozwiązania zdobyły największą liczbę głosów? Czy czasem nie jest tak, że najwięcej zyskały te marki, które potrafiły dotrzeć z informacją o sobie do odpowiednio dużej liczby użytkowników internetu?

Na szczęście jest jeszcze głos jurorów. Wszystko więc rozstrzygnie się w najbliższy weekend. W poniedziałek 24 września 2013 r. o godz. 19 rozpocznie się w Warszawie Gala Ekomersy i wtedy zostaną ogłoszone wyniki. Postaram się na tym blogu przeprowadzić bezpośrednią relację z ich ogłoszenia.

Jednak najważniejsze jest to, w jaki sposób może to wpłynąć na Twój e-biznes? Czy firmy, które posiadły umiejętność wpływania na internautów mają faktycznie najlepsze produkty? W jaki sposób to, co zrobiły przekłada się na korzyść dla Ciebie?

Wpływ na Ciebie

Zacznij przede wszystkim od zadania sobie pytania – co chcesz poprawić w swojej działalności? Co jest Twoją najsłabszą stroną?

Na wideo, które właśnie nagrałem i powyżej umieściłem, mówię o dwóch grupach problemów, które przewijają się w zgłoszeniach jakie otrzymałem w ostatnich dniach. Już teraz wiem, że będą to najważniejsze rzeczy, na których się skupię w trakcie pobytu na Targach E-handlu. Poszukam rozwiązań, które będą rozwiązywać te dwa problemy.

Jeśli chcesz, mogę jeszcze bardziej konkretnie poszukać coś właśnie dla Ciebie. Możesz jeszcze zgłosić się poniżej.

Widząc bowiem Twoją stronę, będę wiedział z jakiej technologii korzystasz. Będę widział czego jeszcze nie masz. Badanie prezentowanych na targach rozwiązań będzie lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Już teraz zapraszam na relację na żywo z Targów E-handlu – we wtorek 24 września – przez cały dzień. Tu, na tym blogu.

A jeżeli chcesz, abym pomógł Ci też bardziej indywidualnie, wpisz też swoje konkretne pytanie.

Teraz muszę się już zabrać za ustalenie mojej własnej kolejności wszystkich 45 laureatów (po 5 w każdej z 9 kategorii) głosowania internautów na najlepsze, o przepraszam najpopularniejsze :) zgłoszenia zmieniające e-handel w Polsce. W moim głosowaniu, jako juror, będę kierować się tym, co już wiem, że potrzebują tacy przedsiębiorcy jak Ty. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy dzielą się ze mną swoimi doświadczeniami i problemami. Dziękuję, że mogę Ci pomagać rozwijać Twój e-biznes.

Do zobaczenia na Targach E-handlu oraz na tym blogu we wtorek.

Wypełnij zgłoszenie, abym dowiedział się w Twoim imieniu, które rozwiązanie pomoże Ci najbardziej w Twoim e-handlu.

Przeanalizuję Twoje strony i podpowiem w jaki sposób możesz osiągnąć stałą sprzedaż w internecie.

Imię i nazwisko: *
Email: *
Telefon:

Co sprzedajesz lub chcesz sprzedawać?

Od kiedy zajmujesz się sprzedażą w ogóle?
Adres strony www:
(jeśli jest)
Nazwa na Allegro:
(jeśli dotyczy)

Twoje główne pytanie lub problem:

Zgłoszenie jest bezpłatne i niezobowiązujące.