Przez ostatni miesiąc w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców zorganizowałem trzy internetowe rozmowy na żywo z ekspertami od sprzedaży internetowej. Audycje sprawdziły się, wzbudzając spore zainteresowanie moich czytelników.

Widzę, że środowisku sprzedawców potrzebna jest taka wymiana doświadczeń na temat handlu w Internecie. Dlatego postanowiłem, że od teraz będę to kontynuował w nowej formule, jako Radio Internetowych Sprzedawców.

Przede wszystkim dostęp do audycji będzie teraz otwarty. Wystarczy określonego dnia i o określonej porzez wejść na stronę tego bloga i kliknąć w obrazek po prawej stronie. Nie trzeba się więc już zapisywać i czekać na emaila z linkiem do audycji.

Jeżeli termin audycji akurat Ci nie odpowiada, nie musisz już nad tym ubolewać. Przez cały tydzień będzie można odsłuchiwać, a nawet ściągnąć plik MP3 z całego spotkania. Oczywiście nadal, jeżeli chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania lub wygrać w konkursach, musisz brać udział w audycji na żywo.

Najbliższa audycja Radia Internetowych Sprzedawcó będzie we wtorek 21 kwietnia 2009 r. o godz. 20:00. Będziemy mieć specjalnego gościa ze Stanów Zjednoczonych, którego godzina konsultacji normalnie kosztuje ponad 500 USD!

Już teraz wejdź na stronę radia, wydrukuj informację z datą i godziną i powieś ją nad swoim biurkiem.