Tylko przez ostatni rok przeprowadziłem ponad 200 godzin konsultacji przez internet. Większość z nich to były konsultacje z uczestnikami organizowanych przeze mnie warsztatów. Wszystko było nagrywane i teraz jest udostępniane uczestnikom nowych edycji.

Postanowiłem jednak, że…

Teraz, w kolejnych edycjach dotychczasowych warsztatów, coraz rzadziej będę przeprowadzać spotkania na żywo. Dzięki temu będę mógł poświęcić więcej czasu na nowe tematy. Tak więc koniec z konsultacjami dotychczasowych warsztatów!

Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej mojej indywidualnej pomocy na konsultacjach na żywo, to korzystaj przede wszystkim z nowych warsztatów, z ich pierwszych edycji. Wówczas masz też największy wpływ na ich kształt.

Na przykład niedługo ruszą zapisy na „Uniwersalny WordPress”. Program tych warsztatów został już prawie w całości ułożony przez tych co zapisali się na stronie UniwersalnyWordPress.pl. Szczegóły będą jednak zależeć od tych, co się na niego dopiero zapiszą. Bo to od ich pytań i problemów z jakimi przyjdą na sesje warsztatowe na żywo będzie zależeć zawartość szczegółowych rozwiązań i nietypowych przypadków.

Ci co już uczestniczyli w moich warsztatach dobrze wiedzą, że żadnego problemu nie pozostawiam nierozwiązanego. Co ważniejsze, nie skupiam się tylko na odpowiedzi, ale często również wykonuję osobiście to, co trzeba zrobić na twoich stronach.

To co robię na żywo na konsultacjach jest zawsze nagrywane. Dzięki temu przyszli uczestnicy warsztatów będą mogli również z tego skorzystać. Ale będą musieli już wykonać to samodzielnie.

Jeśli więc chcesz abym właśnie tobie pomógł osobiście w przygotowaniu stron internetowych do zarabiania na wiedzy, to skorzystaj z okazji, że w tym miesiącu organizuję jeszcze cztery konsultacje na żywo na warsztacie uzupełniającym Zarabiaj Na Wiedzy. Zapewniam Cię, taka okazja na tym warsztacie nieprędko się powtórzy.

Tak samo, jeżeli chcesz abym pomógł ci stworzyć strony do sprzedaży on-line, do zapisywania na listę, do prowadzenia badań rynku, do wyświetlania stron potwierdzeń i jeszcze wielu innych zastosowań, to zaplanuj sobie, że zapiszesz się na pierwszą edycję Uniwersalny WordPress. W ten sposób nie tylko dostaniesz instrukcje wideo co i jak zrobić, ale również będę do Twojej dyspozycji na żywo i to nawet w trakcie wykonywania tego wszystkiego. Taką formę warsztatów przeprowadzam zawsze tylko raz.

A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zarabiać na takich konsultacjach przez internet, to już w sobotę zapraszam do Warszawy na Konferencję impleBUSINESS, gdzie właśnie o tym będę opowiadać.