Klub Internetowych SprzedawcówDla osób rozwijających swoją sprzedaż w Internecie regularnie przygotowuję nowe instrukcje wideo, na których pokazuję jak korzystać z narzędzi do sprzedaży w Internecie. Co tydzień w ramach Klubu Internetowych Sprzedawców prowadzę na żywo spotkania, na których pomagam zastosować tę wiedzę w praktyce.

Powstało już sporo ciekawego materiału. Szkoda aby tylko Klubowicze z niego skorzystali. Dlatego co jakiś czas będę prowadził dodatkowe, bezpłatne szkolenia, na których będę prezentował to, co realizujemy w KlubISie.

Szkolenia będą w formie webcastów. Po każdym szkoleniu będziesz mógł zamówić instrukcje wideo w wysokiej rozdzielczości oraz inne dodatkowe materiały. Jeśli chcesz uczestniczyć w tych gratisowych szkoleniach, to zgłoś chęć uczestnictwa jako Obserwator Klubu Internetowych Sprzedawców (kliknij w ten link).

Pierwsze szkolenie:

„Jak zwiększyć skuteczność marketingu”

Zapisując się do grona Obserwatorów, otrzymasz dostęp do nagrania ze szkolenia. Po szkoleniu będziesz mógł zakupić dodatkowe instrukcje wideo w wysokiej rozdzielczości.