Naga modelkaTwój marketing w Internecie musi działać na internautów, tak jak działa na mężczyzn naga modelka. Zawsze zwrócą na nią uwagę, choćby chcieli czy nie.

Ale właśnie, to działa szczególnie na facetów. To ich uwagę przykuwa najbardziej. I to do takiego stopnia, że nie mogą się temu oprzeć.

Musisz znaleźć takie cechy w swojej ofercie, które z całą pewnością przykują uwagę Twojej grupy docelowej. Nie zaczynaj od cech produktu. Zacznij od cech typowo ludzkich. Niekoniecznie od razu muszą to być cechy specyficzne dla Twojego klienta. Po prostu mogą to być typowe dla wszystkich ludzi. Dlatego piękne dziewczyny znajdziesz nie tylko na okładkach magazynów dla panów. Również pisma kobiece mają niemal zawsze na okładce piękną kobietę. Po prostu wszystkich nas przyciąga coś co jest piękne.

Wykorzystuj też cechy już typowe dla Twojego klienta. Nadal mam na myśli cechy ludzkie. Jeżeli chcesz przyciągnąć ludzi awangardowych, to pokaż zdjęcie osoby z dużą liczbą kolczyków, bądź zwariowaną fryzurą. Ukaż to co jest wyjątkowe dla tej wybranej grupy, co może być bardzo charakterystyczne, co często może nawet nie znajdują powszechnie. To może być coś co budzi duże kontrowersje. Wszystko zależny od tego kto jest Twoją grupą docelową.

Im większą masz konkurencję, tym większe wrażenie musisz zrobić. Wiem, że czasem potrzeba do tego odwagi.

Aby nie było wątpliwości, nie chodzi tyle o same kontrowersje. Masz być magnesem dla wybranej grupy osób. Ci do których nie kierujesz swojej oferty będą albo przechodzić obok tego obojętnie, albo będą się śmiać, albo będą sie dziwić, albo nawet będą się wkurzać. To wszystko jest nieistotne. Najważniejsze abyś przykuł uwagę tego klienta, którego pożądasz najbardziej. I to w taki sposób, aby ten klient pożądał to, co masz mu do sprzedania. Tak jak samo jak mężczyzna może pożądać nagiej modelki.