Kiedy w 2008 roku rozpoczynalem kurs „Zarabiaj Na Wiedzy” nie przypuszczałem, że stanie się on moim podstawowym przewodnikiem po zarabianiu w Internecie. Podczas pierwszej edycji realizowałem wszystkie zadania, które były podawane na końcu każdej sesji. Dzięki temu już podczas trwania kursu pojawiły się pierwsze efekty. Również finansowe!

Wiem, że dla wielu osób dużym problemem było wtedy pokonanie bariery technologicznej. Widząc, jak ja sobie radzę, niektórzy z nich zwracali się do mnie o pomoc. Pierwsze moje warsztaty zorganizowałem wtedy właśnie z potrzeby osób, które brały udział w „Zarabiaj Na Wiedzy”.

Dotychczas aby w pełni samodzielnie wdrożyć to, czego uczy Wanda w kursie, musiałeś korzystać z kilku moich warsztatów. Teraz jednak to się zmieni.

Jeżeli dotąd nie zarabiasz na wiedzy, to teraz będziesz mieć nie lada okazję, aby to w ciągu 2 miesięcy zmienić. Przez najbliższe 2 miesiące nie tylko będziesz mieć możliwość nauczenia się od Wandy Loskot,  jednego z najlepszych ekspertów od zarabiania na wiedzy w Internecie, ale dodatkowo również ja pomogę Ci wdrożyć to czego się dowiesz od strony technologicznej.

Specjalnie na drugą edycje „Zarabiaj Na Wiedzy” przygotowuję unikalny warsztat, który przeprowadzi Cie przez wszystkie zawiłości techniczne zarabiania na produktach informacyjnych. Dzięki temu nie tylko dowiesz się jak zarabiać w Internecie, ale również od razu wdrożysz to w życie. Dostaniesz ode mnie nie tylko skrypty i instrukcje, ale również będziesz mógł skorzystać z konsultacji na żywo przez Internet. Będziesz mógł zajrzeć na ekran mojego komputera, a także ja będę mógł zajrzeć na Twój, aby jak najlepiej wytłumaczyć Ci co i jak powinieneś zrobić.

Oto co będzie w programie warsztatu uzupełniającego:

  • Blog, domena i własny serwer
  • Tworzenie produktów
  • Strony internetowe
  • Email i autoresponder
  • Prowadzenie telekonferencji
  • Nagrywanie instrukcji wideo
  • Testowanie i mierzenie rezultatów
  • Sprzedaż wiedzy on-line

Warsztat Uzupełniający „Zarabiaj Na Wiedzy” będzie dostępny TYLKO dla uczestników kursu „Zarabiaj Na Wiedzy 2.0„. Poszczególne instrukcje oraz sesję konsultacyjne będą dopasowane odpowiednio do tempa poszczególnych ośmiu sesji prowadzonych przez Wandę. Dzięki temu możesz pewność, ze w tym przypadku technologia nie ograniczy Cię w tym, abyś wreszcie zaczął zarabiać w Internecie.

Jeżeli jesteś już zapisany na kurs Wandy, to szczegółową ofertę znajdziesz na głównej stronie kursu, po zalogowaniu się.