Przy komputerze w każdym wiekuWyobraź sobie, że możesz uczyć się sprzedaży internetowej w wygodnym dla siebie miejscu i tempie. Możesz wybierać czego najbardziej chcesz się teraz nauczyć. Ty decydujesz co Ci jest najbardziej potrzebne właśnie w tej chwili.

Uczysz się wtedy, kiedy Ci to odpowiada. Zaglądasz w kalendarz spotkań poszczególnych grup tematycznych (tworzenie stron internetowych, marketing emailowy, multimedia itd.) oraz poziomów zaawansowania i ustalasz swój własny program szkoleniowy.

Możesz uczestniczyć w jednym kursie lub kilku na raz. Masz dostęp do instrukcji wideo i konsultacji na żywo. Jeżeli uważasz, że jesteś już bardziej zaawansowany i nie chcesz uczestniczyć w warsztatach ze spotkaniami na żywo, możesz skorzystać z samych instrukcji.

Wyobraź sobie…

Wyobraź sobie, że nie jesteś już zdany na informatyków. Samodzielnie radzisz sobie z internetową technologią. I wcale nie musisz być ekspertem. Masz bowiem codzienną nieustanną pomoc – 24 godziny na dobę.

W każdej chwili możesz posłuchać i zobaczyć jak robi to doświadczony praktyk. Bez problemu krok po kroku po prostu powtarzasz to co on zrobił. Najważniejsze, że możesz to zrobić w wygodnym dla siebie tempie. Możesz poprosić o powtórzenie lub o to, aby zaczekał aż skończysz.

Jeśli masz pytanie do eksperta, to po prostu je zadajesz i wiesz dokładnie kiedy otrzymasz odpowiedź. Znasz bowiem dokładny plan dyżurów poszczególnych specjalistów.

Czy takie wsparcie w sprzedaży internetowej Ci odpowiada?
Co o tym sądzisz?