Co by było, gdybyś mógł przewidywać przyszłość? Na pewno mógłbyś zbić fortunę.

A co zrobić, aby móc przewidywać w przyszłość? Przynajmniej na razie, dopóki jeszcze nie wynaleziono wehikułu czasu… Trzeba być tam, gdzie dzieje się najwięcej innowacyjnych rzeczy.

Jeśli chcesz więc dowiedzieć się jak będzie wyglądać przyszłość biznesu e-commerce w Polsce, musisz wyszukać takie wydarzenie, które skupia w jednym miejscu jak najwięcej uczestników tego rynku. Jednym z takich miejsc, chyba właśnie najliczniejszym są Targi E-Handlu. Jeżeli jeszcze do tego dodam, że te targi odbywają się tym razem łącznie z wydarzeniem E-commerce Trends oraz że wszystko będzie miało miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie, to już chyba wiadomo, gdzie koniecznie trzeba się wybrać, aby przewidzieć przyszłość.

Na początek możesz zapoznać się choćby z moimi przewidywaniami tego, co nas czeka za 10 lat w e-handlu. Po więcej zapraszam do Warszawy w poniedziałek 23 września 2013 r.

A czy wiesz, że możesz też mieć wpływ na kształt polskiego e-handlu w najbliższych latach? Choćby głosując na najlepsze produkty i usługi wspierające nasz biznes w internecie. Masz czas jeszcze do 19 września.

Najwięcej dowiesz w trakcie Targów na Stadionie Narodowym. Podstawowe przewidywanie przyszłości jest bezpłatne. Wystarczy pobrać bezpłatną wejściówkę. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej niż inny, weź udział w Wieczorze Branżowym i Gali Ekomersy, podczas którego będzie można również ze mną się spotkać i możemy zastanowić się również nad Twoim miejscem w tej przyszłości e-handlu.