Ręka rysuje po białej tablicy - www.SprzedawcaInternetowy.pl

Prezentacje są czymś co w dzisiejszym marketingu przydaje się każdej firmie. W ten sposób ilustrujesz to co masz do przekazania o swojej ofercie w kontakcie z klientem, również w internecie. Prezentacje możesz nagrywać na wideo i publikować później na stronie. Możesz też prezentować na żywo za pomocą programów do telekonferencji, choćby za pomocą udostępniania pulpitu w Skype.

Dziś dzięki różnym programom możesz tworzyć bardzo efektowne prezentacje. Czasami jednak nie masz zbyt dużo na to czasu. Być może potrzebujesz prezentację, kóra ma być tylko dodatkiem to tego co mówisz. Wówczas najlepiej sprawdzają się proste rozwiązania. Najlepiej takie, które nie wymagają nawet instalacji żadnego oprogramowania.

Właśnie takim rozwiązaniem jest tworzenie prezentacji w Dokumentach Google. Jeśli masz już pocztę w Gmail, masz swój kanał na YouTube, masz swój profil w Google Plus, czy też używasz innego narzędzia Google, to znaczy że masz automatycznie dostęp do Dokumentów Google. A jeśli nie masz dostępu, to wystarczy tylko, że założysz sobie bezpłatne konto w Google.

Prezentacje są jednym z kilku rodzajów dokumkentów, które możesz tu tworzyć. Nie jest to może superwyszukane narzędzie, ale w zupełności wystarczające do prostych prezentacji. Mimo, że ja korzystam z różnych często bardzo zaawansowanych narzędzi, to i tak co jakiś czas sięgam po prezentacje w Google. Ich dużą zaleta jest bowiem szybkość tworzenia prezentacji i ich prostota (tak, to jest czasami zaleta!).

Pamiętaj, że im mniej fukcji ma program, tym łatwiej jest podejmować decyzje, z czego korzystać. Po prostu nie tracisz czas na wybieranie jednej z dziesiątek możliwości. Po prostu bierzesz co jest.

Ogromną zaletą tworzenia prezentacji w Google jest możliwość pracy z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Oznacza to, że nie musisz kopiować plików, aby pracować na różnych komputerach. Dodatkowo możesz taką prezentację szybko każdemu udostępnić. Również z możliwością edycji. A to oznacza, że w Google możesz wygodnie pracować nad jedną prezentacja z wieloma osobami na raz.

Google daje też niesamowity błyskawiczny sposób na tworzenie prezentacji. Specjalnie w tym celu nagrałem dla ciebie instrukcję i przygotowałem gotowy zestaw, który możesz pobrać rejestrując się na stronie MistrzPrezentacji.pl.

Na powyższej stronie otrzymasz wskazówki dotyczące różnych programów do prezentacji. Udostępnię ci również 1,5 minutową instrukcję, dzięki której w kilka minut stworzysz prezentację omawiającą dowolną kwestię jaką masz do przekazania swojemu klientowi. Po rejestracji śledź uważnie emaile ode mnie, aby wyłapać właśnie tę instrukcję ;)