Złote MyśliJuż poraz drugi Złote Mysli ufundowało nagrody dla uczestników konkursów organizowanych w Radiu Internetowych Sprzedawców. W ostatniej audycji Marta Chłodnicka zapytała o to, jakie produkty Złotych Myśli w ramach programu partnerskiego wolno sprzedawać na Allegro. Otrzymaliśmy bardzo dużo odpowiedzi. Pierwszą poprawną odpowiedź, że są to książki drukowane i audiobooki na CD, przysłał Mateusz i to on dostał gratisowego ebooka.

Jednak również pozostali słuchacze mogli skorzystać biorąc udział w audycji, bo podaliśmy na antenie Internetu kupon, dzięki któremu każdy kto z niego skorzystał, otrzymywał 25% rabatu na dwa ebooki: Hipnotyczny Marketing oraz Programy partnerskie w praktyce.

Ten drugi ebook był mocno związany z tematyką audycji. Rozmawialiśmy bowiem właśnie o programach partnerskich. Naszym głównym gościem była Aneta Styńska, Menedżer Programu Partnerskiego Złotych Myśli. Polecam jej bezpłatny e-kurs “Marketing partnerski dla zuchwałych!“.

W trakcie audycji mówiłem też o moich doświadczeniach w programie partnerskim Allegro.

Przypominam, że informacje o kolejnych audycjach znajdziesz klikając obok po prawej stronie w ikonkę z Radiem oraz możesz otrzymywać na swój adres email. Już dziś zapraszam Cię na następną audycję, której głównym gościem będzie Piotr Majewski. Będziemy rozmawiać o jego głównym projekcie – platformie do sprzedaży kursów internetowych i szkoleń Ekademia.pl.