Email w paczceKiedy porównujesz zaawansowany autoresponder z prostym wielokrotnym autoresponderem, to tak jakbyś porównywał paczkę do listu. Jedno i drugie służy do wysyłania wiadomości. Jednak list ma w zasadzie tylko dwa wymiary, a w paczce masz jeszcze trzeci. To daje Ci dużo większe możliwości!

W prostym autoresponderze budujesz listę i wysyłasz wiadomości. W zaawansowanym autoresponderze możesz jeszcze tworzyć dowolna liczbę list. Mogą to być podlisty, oddzielne listy, listy wewnętrzne, listy prywatne.

Na przykład kiedy ktoś zapisuje się na prosty autoresponder zawsze zapisuje się tylko na jedna listę. W zaawansowanym możesz ustawić zapisywanie tak, że każdy kto zapisuje się na dowolną Twoją listę może być od razu zapisywany również na inne listy (np. na biuletyn).

Korzystając z zaawansowanego autorespondera zaczynamy mieć do czynienia z systemem emailingowym. Masz bowiem do dyspozycji dowolną liczbę śledzonych linków oraz dowolna liczbę pól do personalizacji wiadomości.

W takim autoresponderze jak Fump nawet nie potrzebujesz zatwierdzania zapisania osób na listę. To sprawia, ze możesz go używać jak zwykłego programu pocztowego do wysyłania dużej liczby wiadomości. Używając Fumpa osoby zapisane na Twoją listę w ogóle nie będą wiedzieć, że używasz czegoś takiego jak autoresponder. Tylko od Ciebie będzie zależeć, czy dodasz jakąś informacje na ten temat w wiadomościach. Ty decydujesz też o treści tej informacji.

Fump daje Ci możliwość zapisywania osób na podlisty za pomocą prostego kliknięcia w link. Kto się już raz do Ciebie zapisze, nie musi więcej już tego robić. Wystarczy, ze kliknie we właściwy link.

Dzięki dowolnej liczbie dodatkowych pól na dane, możesz swobodnie zbierać dowolne informacje o każdej zapisanej osobie. Możesz dopisywać informacje również samodzielnie. Możesz więc używać autorespondera jako bazy informacji o kliencie. Dodatkowo możesz później te dane automatycznie wstawiać do korespondencji.

Wyobraź sobie, ze odnotowujesz datę ostatniej rozmowy z klientem i po kilku dniach system sam wysyła wiadomość do klienta „Nawiązując do naszej rozmowy z dnia…”. Albo podajesz w systemie wartość zamówienia i termin zapłaty, a system sam wysyła do klientów kolejne przypomnienia, podając w wiadomościach kwoty i terminy.

W zaawansowanym autoresponderze Fump każdą wiadomość możesz inaczej podpisywać i zmieniać dowolnie nadawców. Dzięki temu z jednego programu mogą być wysyłane identyczne wiadomości, ale podpisywane przez różnych sprzedawców.

W ten sposób za pomocą zaawansowanego wielokrotnego autorespondera możesz bardzo mocno zautomatyzowac swój biznes.

Narzędzie ju masz. Wystarczy teraz tylko nauczyć sie go obsługiwać. Na początek zapisz się na bezpłatny kurs z Fumpa. Więcej na tmat automatyzacji biznesy dowiesz się na stronie AutomatyzacjaBiznesu.pl