Ukryty pojazd

Dziś wybranym moim czytelnikom zdradziłem dwie pierwsze tajemnice mojej sprzedaży. Wysłałem do nich nagranie wideo, na którym razem z Lechem Nowakiem wyjaśniamy główny składnik dzisiejszej skutecznej sprzedaży internetowej.

Od kilku dni zbieramy śmiałków, którzy też chcą wykorzystać potęgę tej tajemnicy, której głównym składnikiem jest autoresponder. Dotąd był to u mnie prosty autoresponder. A od niedawna przenoszę się na zaawansowany. To dopiero będzie jazda!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to działa, to zapisz się jak najszybciej na stronie TUTAJ. Normalnie dostaniesz od nas instrukcje na temat używania zaawansowanego autorespondera Fump. Czyli zobaczysz co się kryje pod tą „peleryną”.

Jednak jeżeli zrobisz to dziś, czyli w piątek 7 sierpnia 2009 r., to będziesz mieć okazję przejechać się tym ze mną, czyli sprawdzić jak działa zautomatyzowany marketing. Jeżeli będziesz odbierać dziś na bieżącą kolejne emaile, to w końcu dowiesz się jaka jest ta moja tajemnica sprzedaży.

Jutro zaczynamy warsztat wdrożeniowy bazujący na tej tajemnicy. Już niedługo przedstawię Ci smiałków, którzy na tym ogroooomnie skorzystają.

A może to Ty będziesz jednym z nich?