W moim wakacyjnym szaleństwie muszę na chwile zwolnić tempo. Ostatnio za bardzo rozpędziłem się i za punkt honoru postawiłem sobie ukończenie do 7 lipca prac nad nowym modelem marketingowym. W efekcie przesadziłem z pracą i doszło, jak to się mówi, do „zmęczenia organizmu”. Dziś podjąłem decyzje, ze nieco przystopuję. Przekładam wiec o tydzień zaplanowane na jutro konsultacje.

W zamian już dziś uchylę rąbka tajemnicy w jaki sposób zamierzamy przeprowadzić 100 konsultacji w ciągu jednego dnia…

Budujemy z Lechem zautomatyzowany system indywidualnych konsultacji. Na specjalnie skonstruowanych stronach internetowych będziemy odpowiadali na te pytania, na które akurat będziesz chciał znać odpowiedź. Będziesz mógł wybierać gotowe tematy i wpisywać własne.

Koniec z nagraniami, które wszyscy oglądają w ten sam sposób! Teraz zautomatyzowany interaktywny system dialogowy będzie prowadził cię ścieżką konsultacji, którą ty będziesz mógł dowolnie wybierać.

Z konsultacji będziesz mógł skorzystać w każdej, wygodnej dla siebie porze. W tym samym czasie może skorzystać z konsultacji nawet wiele osób na raz.

Ja też będę mógł w dowolnym czasie zapoznać się z wątpliwościami i pytaniami których nie znalazłeś w przygotowanym wcześniej scenariuszu konsultacji. W przyszłości system będzie się uczył i stopniowo będzie rozbudowywany o nowe zagadnienia zgłaszane przez jego uczestników.

Z konsultacji będzie można skorzystać na razie tylko przez jeden dzień. Dla uczestników pierwszej konsultacji szykujemy masę niespodzianek. Warto wiec zgłosić się i zarezerwować sobie miejsce.