Samo posiadanie i prowadzenie firmy nie wystarczy, aby firma przynosiła dochody wystarczające dla jej właścicieli. Zakładając firmę wszystko wydaje się oczywiste i proste. Z czasem jednak coraz więcej rzeczy się komplikuje.

Uruchomiłeś sklep internetowy, ale nie ma w nim wystarczającego ruchu.  Zacząłeś płacić za reklamę w Google AdWords, ale nie przekłada się to na sprzedaż. Masz niskie ceny, ale klientów i tak nie przybywa. Zadajesz sobie pytanie, co jest nie tak?

Być może nawet masz firmę już od dłuższego czasu. Kiedyś jakoś to jeszcze działało, ale teraz jest coraz gorzej. Sprzedaż spada, mimo, że nadal wykonujesz podobne działania jak kiedyś.

To jest właśnie moment na to, aby wznieść firmę na wyższy poziom. To jest moment na Up Marketing. Co to jest Up Marketing? Co znaczy UpMarketing dla sprzedawców internetowych? Rozmawialiśmy o tym niedawno z Martą Gierlińską, autorką książki „UP MARKETING. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom.”.

Marta Gierlińska proponuje systematyczne podejście w usprawnieniu Twojej firmy. W swojej książce, za pomocą historii pewnego przedsiębiorcy,  spisanej w formie opowiadania z dialogami, autorka przedstawia nie tylko co należy zrobić, ale rozwiewa też obawy przedsiębiorców. Pokazuje reakcje swojego bohatera, emocje jakie nim kierują, wyzwania jakie przed nim stają. Dzięki temu możesz z nim się utożsamić i poczuć się jakbyś sam był uczestnikiem coachingu, który przechodzi aby rozwinąć swoją firmę.

Dodatkowo książka uzupełniona jest praktycznymi wskazówkami jak zrealizować w praktyce to, co wdraża jej bohater. Otrzymujesz gotowe instrukcje i ćwiczenia, gdzięki temu od razu możesz zmienić właściwe rzeczy w swojej firmie.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z autorką na powyższym wideo oraz oczywiście przeczytania książki Marty Gierlińskiej „UP MARKETING. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom.

Zobacz i kup książkę

Zapraszam na kolejne podobne jak z Martą Gierlińską, spotkania na żywo w internecie z cyklu „Co tydzień nowy inny sposób na pozyskiwanie klientów z internetu” – w każdy poniedziałek o godz. 11.

Zarejestruj się na następne spotkanie na żywo!