Zobacz bezpłatne nagranie WIDEO z webinaru, na którym przedstawiam jak za pomocą autorespondera stworzyć system do marketing automation dla małej firmy, z pomocą którego usystematyzujesz i zautomatyzujesz swoją sprzedaż internetową.

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatny dostęp do nagrania.

Imię i nazwisko: *
Email: *
Wpisz wynik 2+2= (filtr antyspamowy)

Wypełnienie formularza umożliwi nam przygotowanie dodatkowych, indywidualnych informacji o automatyzacji marketingu w Twojej branży i dostosowane do Twojego doświadczenia (podanie powyższych danych jest dobrowolne i do niczego nie zobowiązuje).

Marketing automation daje stały napływ klientów i utrzymuje wysoką konwersję na sprzedaż. Dzieje się tak dzięki między innymi już dzięki usystematyzowaniu marketingu. Wdrożenie marketing automation sprawia bowiem, że musisz gruntownie przeanalizować swoje działania sprzedażowe. Powstaje z tego dodatkowa korzyść w postaci łatwiejszego oddelegowania marketingu bez wielkiego wpływu na jego jakość. Dla małej firmy jest to niezmiernie ważne.

Na szkoleniu przedstawiam podstawowy model automatyzacji marketingu:

  1. Gromadzisz dane kontaktowe.
  2. Kontaktujesz się.
  3. Śledzisz zdarzenia.
  4. Wykonujesz akcje.
  5. Doprowadzasz do akcji zakupu.

Taki prosty model automatyzacji można wprowadzić bardzo szybko w życie w oparciu o autoresponder. Nie potrzebujesz jakiś zaawansowanych systemów. Dodatkowo możesz takie wdrożenie zrobić bardzo szybko . Szybciej też zrozumiesz na czym polega marketing automation. W efekcie w przyszłości dużo łatwiej i z większym sukcesem będziesz mógł przejść na automatyzacje za pomocą cookies.

Zapraszam do obejrzenia bezpłatnego nagrania wideo ze szkolenia.