Jestem pewien, że Nowy Rok przyniesie mnóstwo zmian, nowości i ogromnego postępu w sprzedaży internetowej. Warto podsumować szybciutko mijający rok 2009, tak jak to pokazała Wanda Loskot i nastawić się na przyszłość.

W tym momencie przejściowym postanowiłem Ci zaprezentować jedną z zupełnych nowości. Tuż przed Świętami ukazała się właśnie najnowsza wersja najlepszego bloga dla ekspertów pragnących zarabiać na swojej wiedzy: WordPress 2.9 – i to od razu w polskiej wersji!

Przygotowałem specjalne wideo, na którym omawiam najważniejsze nowe funkcje tej najnowszej wersji. Widać, że wnosi ona wiele ciekawych pomysłów oraz jednocześnie jest to zapowiedź kierunku dalszego rozwoju w 2010 roku.

.

Aby powiększyć na cały ekran, kliknij w ikonkę .
Aby wrócić z powrotem, kliknij Esc.

Jeżeli już masz bloga WordPress na własnym serwerze i chcesz go zaktualizować do nowszej wersji, to koniecznie pamiętaj aby zrobić wcześniej kopię zapasową plików i bazy danych WordPress.

A jeżeli jeszcze nie masz bloga eksperckiego na własnym serwerze, to już w poniedziałek (miało być wcześniej, ale postanowiłem zostawić Święta na zabawę :), a więc już w poniedziałek będzie można zapisać się na nowe warsztaty Blog Dla Eksperta z wersją WordPress 2.9! Informację o nich otrzymają tylko osoby, które są zapisane na stronie BlogDlaEksperta.pl.