piotrmajewskiW kolejnej audycji Radia Internetowych Sprzedawców głównym gościem będzie Piotr Majewski, prawdopodobnie najbardziej znany doradca małych i średnich e-biznesów w Polsce. Piotr uczy poprzez swoje publikacje, doradza i szkoli już od 2000 roku.

Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego ponad 60 000 czytelników. Napisał bestseller Czas na e-biznes. Stworzył najpopularniejszy system mailingowy w Polsce – FreeBot.pl, z którego korzysta kilkanaście tysięcy osób.

Piotr zaprojektował również od początku do końca od strony merytorycznej i napisał ponad 300 stronnicowy poradnik do największego projektu szkoleniowego w historii polskiego e-biznesu. W dotowanych przez Unię Europejską szkoleniach RozwijamyEBiznes.pl wzięło udział 4000 przedstawicieli polskich firm.

Od dwóch lat jego głównym projektem jest platforma do sprzedaży produktów informacyjnych Ekademia.pl. Jego misją jest aby Ekademia stała się pierwszym miejscem, na które zagląda Polak chcący się czegokolwiek nauczyć, nawet zanim zajrzy na Google.

W czasie audycji będziemy przede wszystkim rozmawiać właśnie o zarabianiu na e-learningu. Piotr zgodził się między innymi zdradzić nam ile można zarobić na internetowych kursach, szkoleniach, ebookach i artykułach. Początek audycji we wtorek 12 maja 2009 r. o godz. 20:00 (kliknij w link po prawej stronie).