Czy masz jakąś pasję? Czy jest coś co bardzo ciebie interesuje, co cię fascynuje? Niekoniecznie musi pochłaniać bez reszty. Być może zainteresowało ciebie to całkiem niedawno. Ważne, aby to było coś, co sprawia Ci przyjemność. Kiedy tym się zajmujesz, kiedy o tym czytasz, kiedy o tym rozmawiasz.

Być może jest to jakaś dziedzina życia czy nauki, na przykład medycyna, prawo, psychologia, polityka itp. Być może jest to twoje hobby, na przykład zbierasz znaczki, medale, starocie, czy inne rzeczy. A może grywasz w szachy, fascynują cię samochody, uwielbiasz chodzić na ryby. Czy jesteś na bieżąco z najnowszymi nowinkami z jakiejś dziedzinie? Na przykład, może wiesz sporo co się dzieje w świecie kosmetyków, albo w dziedzinie odżywek zdrowotnych. Czy czytasz dużo na jakiś temat? Może są to książki podróżnicze, albo literatura piękna. Może uprawiasz jakiś sport, na przykład biegi, koszykówkę, piłkę nożną, czy siatkówkę? A może interesujesz się sportem, który powszechnie nie ma takiego dużego zainteresowania, ale dla ciebie jest najpiękniejszy. Czy fascynuje Ciebie taniec i muzyka? A może jest coś całkiem małego, jakaś rzecz, która rozwiązała Twój problem i masz chęć o tym innym powiedzieć. To też rodzaj pasji. Być może tylko chwilowej.

Wybierz proszę teraz jedną dowolną rzecz z tego co ci przyszło do głowy, która choć trochę ciebie zafascynowała. Co byś powiedział na to, aby przynosiło to również korzyści finansowe? Być może będzie to twój dodatkowy dochód, a może z czasem będzie to twoim głównym źródłem dochodu.

Aby tak było musisz coś sprzedawać. Niezależnie czy to będzie produkt, czy usługa. Może to być nauczanie innych. Może to być nawet znalezienie pracy w dziedzinie, która ciebie pasjonuje. To też jest rodzaj sprzedaży.

Wystarczy, że zaczniesz dzielić się swoją pasją. Dzielisz się swoją pasją, kiedy mówisz innym o tym, co cię pasjonuje. Dzielisz się swoją pasją, kiedy wytwarzasz coś, co jest związane z twoimi zainteresowaniami. Dzielisz się swoją pasją również wtedy, kiedy świadczysz usługi w dziedzinie, która cię pasjonuje. Robisz to również wtedy, kiedy uczysz innych tego co wiesz. Od tego zaczyna się sprzedaż!

Pokażę Ci jak możesz do tej sprzedaży, użyć Internetu. Zamierzam się z Tobą podzielić informacjami jakie zdobyłem przez kilka lat moich doświadczeń w tym temacie.

Przeczytasz tutaj o tych rzeczach, które są skuteczne i mogą Ci przynieść sukces. Abyś nie musiał przechodzić przez to, co ja przeszedłem, podzielę się też przykładami działań, które się nie zawsze  sprawdziły. Większość rzeczy, o których tutaj będę pisał nauczyłem się i nadal uczę się od innych. Ale będę też przekazywał wiedzę, którą sam zdobyłem. Pokażę Ci mój punkt widzenia na to czego się uczę i doświadczam, w jaki sposób wprowadzam tę wiedzę w życie i jakie mi to przynosi korzyści.

Moim celem jest, aby Twoja pasja poprowadziła Ciebie do korzyści finansowych, które dadzą Ci nowe  możliwości jej dalszej realizacji i rozwoju.