Ludzik i książkiW czerwcu poprowadziłem po raz pierwszy warsztat z tworzenia szkoleń w Internecie. Pierwsi uczestnicy mają już gotowe swoje pierwsze kursy, a niektórzy już zaczęli sprzedaż płatnych kursów.

Ty też możesz zarabiać na szkoleniach w Internecie. Nie trzeba do tego jakiegoś nie wiadomo jakiego oprogramowania. Powiem więcej, nie musisz nawet mieć firmy. W tym przypadku nie jest to wymagane. To jest ogromna przewaga na przykład nad Allegro!

A wszystko dzięki serwisowi Ekademia.pl. Jest to gotowa platforma do prowadzenia i sprzedaży internetowych kursów, szkoleń na żywo, ebooków, artykułów i innych produktów informacyjnych. Ekademia załatwia za Ciebie dosłownie wszystko: od reklamy i pozycjonowania, poprzez sprzedaż i obsługę płatności, a kończąc na oprogramowaniu do prowadzenia zajęć w Internecie.

Niestety bardzo wiele osób, które zabrało się za zarabianie na Ekademii stwierdziło, że Ekademia jest bardzo trudna w obsłudze. Mając już półtoraroczne doświadczenie w prowadzeniu tutaj warsztatów, postanowiłem pokazać Ci w jaki sposób możesz w 3 godziny stworzyć swój pierwszy kurs (razem z zawartością i wstawieniem do Internetu).

Oto kilka przykładowych kursów, stworzonych przez uczestników  warsztatów “Zarabianie Na Ekademia.pl”:

Wszystkie te kursy są darmowe, możesz więc się na nie zapisać i zobaczyć jak wyglądają od środka.

Jeżeli też chcesz zarabiać na szkoleniach w Internecie, to koniecznie zapisz się na stronie ZarabianieNaSzkoleniach.pl. Otrzymasz za darmo pierwsze wskazówki od czego zacząć współpracę z Ekademią. Zostaniesz też jako jeden z pierwszych powiadomiony o zapisach na następną edycję warsztatu.