Number OneMówimy często, ze Ci co są pierwsi, korzystają najwięcej. To prawda, ale tylko częściowo. Zawsze możesz być bowiem na swój sposób pierwszy.

Dziś nie będziesz jednym z pierwszych na Allegro, ale możesz być pierwszym, który sprzedaje tam nową książkę. Nie będziesz pierwszy, który prowadzi internetowa księgarnię, ale możesz być pierwszym, który specjalizuje się w książkach podróżniczych dla dzieci. A jeżeli się okaże, ze już taki e-sklep jest, to możesz być pierwszy, który sprzedaje takie książki razem z legendami z miejsc o których są te książki. Wystarczy tylko poszperać w Internecie, a na pewno coś takie legendy znajdziesz. Potem tylko dokładasz do standardowego produktu i już masz coś unikalnego i jesteś pierwszy.

Dziś możesz być też jednym z pierwszych co sprzedaje na Ekademii. Dzięki temu możesz być jednym z pierwszych co zarabia na szkoleniach w Internecie w Polsce. A jest to sposób zarabiania, który na długo pozwoli Ci być pierwszym. Bo tutaj Ty całkowicie tworzysz swoje produkty. Masz ogromną elastyczność w ich dobieraniu.

Wcale nie musisz mieć do tego doświadczenia nauczyciela. Wystarczy, ze wiesz coś czego niektórzy ludzie nie wiedzą, a chcieliby się dowiedzieć. Zaczynij od tego, czym się dziś zawodowo zajmujesz lub niedawno jeszcze zajmowałeś. Na pewno są tacy, co chcieliby poznać to doświadczenie, które Ty masz.

W Internecie masz dużo szerszy zasięg niż poza nim. Tutaj możesz zebrać ludzi zupełnie rozsypanych po różnych miejscach w Polsce, czy nawet na świecie. Ludzi, których interesuje to co Ty już wiesz.

Wiedzę bardzo łatwo jest przekazać. Można z tego szybko zrobić produkt. I wystarczy zacząć sprzedawać. W tym właśnie pomaga Ekademia.

Możesz być tu pierwszy. Nawet jeżeli nie masz o tym pojęcia. Przyjdź i zobacz w środę 27 maja 2009 r. o godz. 20:00  jak wygląda takie zarabianie na Ekademii.