Regularnie trafiają do mnie zapytania od właścicieli sklepów internetowych z prośbą o poradę co zrobić, aby sklep miał większy ruch i w końcu zaczął coraz lepiej sprzedawać. Od lat powtarzam w sumie podobne rzeczy i nadal niektórzy jakby nie wierzyli w to, co się im przekazuje. Dlatego postanowiłem zaprezentować to na najlepszych przykładach.

Na filmie pokazuję przykład jednego z największych sklepów internetowych, który  doskonale pozycjonuje się w Google na najtrudniejsze frazy. W 3 minuty wspominam o najważniejszej w tej chwili metodzie na pozycjonowanie stron w internecie. Szczególnie w przypadku sklepów jest ona bardzo zaniedbywana.

Jeśli chcesz poznać więcej metod pozycjonowania i dowiedzieć się jak wypozycjonować swój sklep w Google, zapraszam na bezpłatne warsztaty z pozycjonowania sklepu internetowego.

Na warsztacie nie tylko poznasz jak pozycjonują się najlepsze sklepy w Polsce, ale przede wszystkim dostaniesz gotową receptę na wypozycjonowanie swojego sklepu. Dostaniesz też pomoc we wdrożeniu w praktyce zdobytej wiedzy, tak aby w najbliższych miesiącach ruch w twoim sklepie systematycznie rósł z miesiąca na miesiąc.