Zanim zaczniesz korzystać z Facebooka jako firma musisz najpierw zaistnieć tam osobiście. Facebook to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy przedstawiani są z imienia, nazwiska i ze zdjęcia.

Oto w jaki sposób najlepiej założyć profil osobisty na Facebooku:

.
Polecam obejrzenie tego wideo w wysokiej rozdzielczości (HD) bezpośrednio na Facebooku, na stronie tutaj. Dodatkowo możesz wtedy powiększyć film na cały ekran. W tym celu po uruchomieniu filmu (klikając na obrazek z wideo) najedź myszką na wideo i klilknij w prostokąt w prawym dolnym rogu podglądu filmu.

.
Kiedy obejrzysz film:

  1. Przejdź na stronę www.facebook.com,
  2. Załóż swój profil osobisty
  3. Wejdź na stronę Jak To Sprzedać? i kliknij na górze przycisk „Lubię to!”

W ten sposób korzystając z Facebooka będziesz nie tylko na bieżąco z moimi poradami, ale będziesz mógł również wszystko komentować i klikać „Lubię to!” przy każdej informacji, która ci się spodoba. Zarówno na Facebooku, jak i na moim blogu (zobacz przycisk pod tytułem tego wpisu).

Jak tylko coś publikuję na blogu, pojawia się również na Facebooku, na Tablicy strony Jak To Sprzedać?. W zakładce Wydarzenia znajdziesz terminy najbliższych spotkań, szkoleń i warsztatów. W zakładce Filmy znajdziesz instruktażowe wideo krok po kroku jak wykorzystać technologię do sprzedaży internetowej. Możesz dyskutować tam na temat każdego wpisu, wydarzenia, czy filmu. Możesz też umieszczać własne wpisy!

A jeśli chcesz zaistnieć na Facebooku ze swoją firmą, to koniecznie zobacz szkolenie Magia Facebooka.