Ekspercki BlogCzy wiesz po co w marketingu tworzy się grupę docelową? Po to, aby nie uganiać za klientami.

W Internecie jest bardzo dobry sposób na to, aby klienci sami Ciebie odnajdywali. Załóż i prowadź swój ekspercki blog.

Ludzie szukają w internecie różnych rzeczy, wchodzą na wyszukiwarki, chodzą po stronach, czytają informacji, które pomogą im rozwiązać ich problemy. Ekspercki blog jest taką internetową stroną, po której lekturze każdy, kto jest w Twojej grupie docelowej, stwierdza: O kurcze, tu jest to, czego ja potrzebuję!

Taki blog powinien być w Internecie wirtualnym obrazem Ciebie. Potencjalny klient, który odwiedza Twój ekspercki blog, powinien się czuć jakby rozmawiał z Tobą.

Publikując regularnie w blogu, oferuj za darmo próbkę swoich eksperckich umiejętności. Pamiętaj jednak, aby te najlepsze rzeczy zostawiać już tylko dla wybranych. Dla tych, którzy są skłonni zapłacić Tobie za pomoc w rozwiązaniu ich najważniejszych problemów.

Dla wszystkich ekspertów, którzy chcą stworzyć, rozwinąć i wykorzystać ekspercki blog do zarabiania w Internecie planuję zorganizować specjalne warsztaty.

Na warsztatach „Blog Dla Eksperta” pomogę Ci założyć Twój własny blog i własny serwer, pomogę Ci przenieść ekspercki blog na Twoją własną domenę, pokażę Ci jak ustawić i dostosować jego wygląd do Twoich potrzeb, nauczę Cię publikować teksty, ilustracje, dźwięk i filmy, zdradzę Ci tajemnice w jaki sposób zwiększyć ruch i liczbę komentarzy. To tylko niektóre z planowanych przeze mnie tematów na warsztaty.

Dokładny zakres tematyczny warsztatów będzie zależeć od Ciebie. Dlatego jeżeli jesteś potencjalnie zainteresowany, to zgłoś się już teraz na stronie „Blog Dla Eksperta”.