Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który nie chce na co dzień zajmować się osobiście obsługą sprzedaży, to szczególnie polecam ci zapisanie się na konsultacje ze mną i Lechem Nowakiem. Wejdź na stronę SystemInternetowegoSprzedawcy.pl/konsultacje i zgłoś się.

Pierwsze konsultacje zamierzam przeprowadzić w ramach akcji bicia rekordu liczby konsultacji na dobę. Jednak nie martw się, nie ucierpi na tym jakość konsultacji. Jest to bowiem rodzaj kreatora, który podpowie ci najpierw jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz teraz najbardziej.

Na pierwszej zautomatyzowanej konsultacji przedstawię ci najpierw różne sytuacje w jakich możesz się znajdować. Kiedy odpowiesz mi, która sytuacja jest najbardziej tobie bliska, to podam ci możliwe sposoby na rozwinięcie sprzedaży internetowej dla tej sytuacji. Przedstawię konkretne propozycje.

A co jeżeli żadna z moich propozycji nie spełni twoich potrzeb? Wówczas będziesz mógł skorzystać z indywidualnego toku wsparcia.

Po raz pierwszy zamierzam zaproponować, tylko wybranej grupie osób, indywidualne wdrożenia systemu sprzedaży internetowej – systemu marketingu internetowego zrobionego pod klucz. Będzie to usługa przeznaczona tylko dla przedsiębiorców, którzy chcą docelowo oddelegować obsługę sprzedaży internetowej i skupić się na podejściu strategicznym.

Dodatkowo dojdzie tutaj wsparcie dla pracowników, którzy będą tę sprzedaż realizować. Zaczynając od samego ich pozyskania. Więcej na ten temat przedstawię tylko wybranym osobom, które pozytywnie przejdą proces kwalifikacji do tej grupy.

Kiedy tę wstępną kwalifikację przejdziesz, zaprosimy cię na bezpłatną konsultację na linii telekonferencyjnej sam na sam ze mną i Lechem, gdzie pomożemy ci zaplanować długofalową strategię internetowej sprzedaży w twojej firmie.

Wejdź na stronę SystemInternetowegoSprzedawcy.pl/konsultacje i zgłoś się teraz.