Udział handlu w sieci rośnie z roku na rok. Są branże, w których sprzedaż internetowa bardzo dobrze się rozwija. Z roku na rok okazuje się, że coraz to kolejne produkty i usługi udaje się sprzedawać w Internecie. Odważę się stwierdzić, że dziś niemal wszystko można sprzedaż tą drogą.
 
Ciekawostką jest fakt, że potentaci handlu tradycyjnego nie zawsze stają się mocnymi graczami na rynku sprzedaży internetowej. Dzieje się tak, ponieważ dziś Internet to nie tylko kolejne narzędzie dla sprzedawców, typu telefon, czy faks. W dzisiejszym Internecie e-mail i strona www to stanowczo za mało. Często zupełnie nieznane firmy, umiejętnie wykorzystując to co oferuje dziś Internet, zaczynają stopniowo przejmować obrót  w danej branży. Zanim jej dotychczasowy lider zorientuje się w tym, że rynek zaczyna stopniowo przechodzić do Internetu, może być już za późno, aby odebrać pałeczkę pierwszeństwa.

Jeśli dobrze radzisz sobie ze sprzedażą tradycyjną, to chciałbym Ci pomóc w tym, żebyś nie stracił tej swojej pozycji. Jeśli chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, aby zbudować dochodowy kanał sprzedaży również w Internecie, to zapisz się na mój biuletyn.

Dowiesz się w jaki sposób wykorzystać do tego to, co Twoja firma dotąd osiągnęła. Będę regularnie informował w jaki sposób zorganizować pracę sprzedawców internetowych. Zobaczysz w jakim zakresie do sprzedaży w sieci możesz wykorzystać dotychczasowych sprzedawców oraz jakich jeszcze innych ludzi być może będziesz potrzebować.

Czytając ten blog i prenumerując bezpłatny biuletyn zrozumiesz stopniowo istotę sprzedaży internetowej oraz specyfikę pracy sprzedawców w sieci. Jeśli masz pytania, to pytaj, wpisując komentarz poniżej. Możesz też do mnie napisać na adres podany w danych kontaktowych.